3 KROKI BLIŻEJ DUSZY

 

bezpłatne wyzwanie, które pomoże Ci zyskać wyraźniejszy kontakt z intuicją i poczuć wsparcie umysłu w realizowaniu przekazów duszy.

 

12-15 lutego na grupie facebookowej

Dzień 1

ZROZUM jak odróżnić przekazy z duszy od innych informacji i odczuć

Dzień 2

POCZUJ jak przekonać umysł do współpracy z duszą

Dzień 3

DZIAŁAJ w zgodzie ze swoją intuicją dzięki sposobie na wewnętrznego krytyka

Porozumienie między umysłem i duszą jest kluczem do tego, by zyskać WYRAŹNE połączenie się ze swoją wewnętrzną mocą.

Przekazy z duszy próbują „dostać się do nas” każdego dnia, by umożliwić nam realizację powołania, żyć swoją dharmą, działać w zgodzie z naszą prawdą. Codziennie mamy więc możliwość wejść na ścieżkę spokoju, spójności, ukojenia.

 

Dlaczego nie zawsze z łatwością słyszymy głos duszy i realizujemy to, co nam przekazuje?

 

To UMYSŁ (poprzez zapisane w nim kody) przepuszcza lub blokuje, neguje bądź wspiera, kwestionuje bądź ufa.

 

W tym wyzwaniu zrozumiesz, poczujesz i zaczniesz wprowadzać realne zmiany, które:

💫 pozwolą Ci z większą łatwością odróżniać przekazy z duszy od innych komunikatów i odczuć,

💫 otworzą umysł na współpracę z duszą

💫 sprawią, że życie w zgodzie z Twoim powołaniem stanie się dla Ciebie czymś realnym i całkowicie namacalnym.

O mnie

 

Nazywam się Justyna De Prado.

 

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom wzmocnić kontakt z intuicją i wyraźnie słyszeć przekazy swojej duszy. Dzięki temu z lekkością, łatwością i w zgodzie ze sobą mogą podejmować zarówno te codzienne, jak i te przełomowe życiowe decyzje.

Prowadzę sesje coachingowe sięgające duszy. Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzystam z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczę innych jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.

 

Pomogę Ci żyć w zgodzie z przekazami własnej duszy – wtedy szeroko rozumiana obfitość stanie się Twoim stanem naturalnym.  

Więcej o mnie tutaj.

 

O pracy ze mną

Zaczęło się od poszukiwania celów zawodowych, a skończyło na tym, że przeszłam całkowitą metamorfozę! Przestałam martwić się tym, co powiedzą inni na mój temat, zaczęłam lubić siebie samą, odnalazłam siłę w sobie. Teraz wiem, że szukanie spełnienia w pracy zawodowej jest o wiele prostsze. Będę kierować się swoimi upodobaniami i wiem, że na pewno znajdę zajęcie, które mnie uszczęśliwi, bo to wszystko jest we mnie. A najważniejsze dla mnie jest to, że gdy polubiłam siebie, moi bliscy jeszcze bardziej mnie polubili i żyje nam się razem jeszcze lepiej.

Polecam pracę z Justyną! Wyciąga z ludzi to, co najlepsze, daje wiarę w siebie. Ma dar rozmawiania z ludźmi. Przede wszystkim szacunek do innych i brak wywierania presji na rozmówcy. Chciałabym, żeby więcej kobiet poczuło się szczęśliwych tak jak ja!

Asia

Korzystałam ze wsparcia Justyny na indywidualnych konsultacjach. To wyjątkowa osoba 💚

Dzięki tym rozmowom zwróciłam uwagę na kilka aspektów w moim życiu, których do tej pory nie zauważałam. A teraz jest czas na manifestację tego, co zostało zasiane. Justyna, dziękuję 

Małgorzata Golec

Moje życie zawodowe i rodzinne zabrnęło w martwy punkt. Pytania, które padały podczas sesji spowodowały, że odważyłam się zrealizować swoje marzenie i skonkretyzować działania. Bardzo podobała mi się cykliczność spotkań i forma rozmowy on line przez komputer bez konieczności wychodzenia z domu.Nasze rozmowy pomogły mi przestawić moje myślenie i zmobilizowały mnie do działania Zaczynając pracę z Justyną wiedziałam tyko tyle, że nie jestem szczęśliwa. Po kilku sesjach udało mi się wejść na drogę realizacji moich marzeń.Nie chcę już być wielofunkcyjnym urządzeniem obsługującym rodzinę, bo postanowiłam zrealizować swój plan i nie zapominać o sobie. Nie będę już rezygnować z siebie… na pewno!

Dorota

Szeroko rozumiana dostępność. Dotyczy to zarówno przedstawicielki firmy Justyny ( jej delikatność, wyczucie, profesjonalizm), jak i tych wszystkich form do poprawy jakości życia, które oferuje: warsztaty ,kręgi i nade wszystko przeze mnie ulubione sesje coachingowe, w których łączy zrozumienie z czuciem. To daje niebywałe efekty. Gorąco polecam!

Małgorzata

Zanim zaczęłam współpracę z Justyną zależało mi na zrozumieniu skąd biorą się moje bariery, blokady, ograniczenia. Skąd we mnie poczucie braku własnej wartości? Dlaczego robię coś co mi nie służy, skąd pochodzą powtarzające się schematy? Kolejnym tematem byłą chęć wzmocnienia głosu swojej intuicji.

Dzięki współpracy, w trakcie sesji z podświadomością, odnalazłam te sytuacje które, w pewnym momencie życia mnie chroniły, teraz gdy jestem dorosła są tylko ciężarem. Po rozpoznaniu tego co mi już nie służy, mogłam to zacząć uzdrawiać. Uzdrawianie to proces, który trwa, dziękuję za stare, i robię przestrzeń no to co nowe wspierające i odbudowujące moje poczucie wartości, bezpieczeństwa, miłości do samej siebie i radości z życia.

Dzięki wzmocnieniu z moją intuicja, korzystam z niej w każdej chwili, wiem i rozumiem, że odpowiedź na każde pytanie mam w sobie. Teraz nie boję się z tego korzystać, pewnie sięgam po głos mojego serca.

Dziękuję bardzo Justyna za ten piękny czas naszej podróży.

Monika Brzózka

Masz pytania?