Bliżej źródła

spotkania cykliczne

 

 

 

 

STAŁE POŁĄCZENIE Z GŁOSEM DUSZY💫

BLIŻEJ ŹRÓDŁA TO:

– Cykliczne (co 2 miesiące) spotkania w grupie na zoomie, by regularnie nawiązywać kontakt ze swoim wnętrzem i wyższymi wibracjami.

– Kontakt z osobami o podobnych wartościach, z którymi można podzielić się swoimi doświadczeniami i otrzymać wsparcie.

– Regularne (co 2 miesiące) webinary na grupie poruszające tematy Kronik Akaszy, duchowości, połączenia z intuicją i pracy z podświadomością.

– Możliwość aktywnego wyboru tematów, poruszanych na webinarach.

– Wsparcie na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Wysłuchanie i ważność na Ciebie, Twoje sukcesy, wyzwania, wątpliwości i pytania. Masz z nami kontakt nie tylko w czasie spotkań i webinarów (możesz wtedy komentować i zadawać pytania), ale również pomiędzy spotkaniami i webinarami na prywatnej grupie na Facebooku

– Dostęp do specjalnych ofert pracy indywidualnej, przeznaczonych tylko dla członków grupy.

– Możliwość połączenia ze sobą w pełni.

DOTYCHCZASOWE OPINIE

 

 

 

Jestem niezwykle zaskoczona tym, co się wydarzyło przez ten czas. Jak myślałam o tych warsztatach to myślałam o nich jak o takiej niedalekiej podróży, a od pierwszego spotkania wystrzeliłam w kosmos. To jest absolutnie przejmująca podróż.
Ania
 

Na co dzień nie mam kontaktu z duchowością, pracuję w korporacji, goniąc za deadlinami i robiąc rzeczy ASAP. Spotkanie z Wami dało mi możliwość oddechu, zmianę perspektywy i pobycie po prostu w sobie. Tych kilka godzin dało mi wytchnienie od codzienności.

Jestem bardzo wdzięczny za ten program. Było super bezpiecznie.
Michał

 

WYMIANA ENERGETYCZNA

(RAZ NA 6 MIESIĘCY)

 

💫 600 zł – CENA  NA WEJŚCIE  💫 450zł –  PRZY REGULARNYM ODNAWIANIU UCZESTNICTWA

płatne na konto

DIGITAL BUDDA

63 1140 2004 0000 3202 8113 8984

tytuł przelewu: spotkania bliżej źródła

(Potrzebujesz fakturę? Daj nam znać przed dokonaniem przelewu)

Do przestrzeni „Bliżej źródła” możesz dołączyć w każdym momencie, wykupując udział na 6 kolejnych miesięcy.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

09.08.2022 (wtorek), godz.11:30 webinar na grupie na Facebooku (nagrywany), TEMAT: Dekodowanie podświadomości. Co warto wiedzieć, by się z nią zaprzyjaźnić.

08.09. 2022 (czwartek), godz. 17:45, spotkanie na zoomie (nagrywane), TEMAT: Spotkanie z Duszą 

06.10.2022 (czwartek), godz. 11:30 webinar na grupie na Facebooku (nagrywany), TEMAT: Podstawy numerologii- pod jaką wibracją będę w nowym roku numerologicznym, co to oznacza, jakie energie się z tym wiążą i jak to wykorzystać

08.11.2022 (wtorek), godz. 17:45, spotkanie na zoomie (nagrywane), TEMAT: Soul Place. Czym jest i jak można wprowadzić elementy do swojej codzienności.

6.12.2022 (wtorek), godz. 11:30 webinar na grupie na Facebooku (nagrywany), TEMAT: Magia świec. Po co, jak i kiedy robić świecę intencyjną-pokażemy na ekranie krok po kroku.

10.01.2023 (wtorek), godz. 17:45, spotkanie na zoomie (nagrywane), TEMAT: Moja droga. Formy ograniczające i wspierające mnie, drogowskazy, przewodnicy.

Organizatorki mają możliwość zmiany terminów powyższych spotkań i webinarów informując o tym z wyprzedzeniem.

 

 

 

O NAS

 

 

 

 

Justyna z Wytwórni Obfitości

Pomaga stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu. Certyfikowany coach, który łączy coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzy medytacje szyte na miarę i pracuje z podświadomością. Korzysta z mądrości Kronik Akaszy. Wszystko to, by prawo przyciągania działało wspierając obfitość we wszystkich dziedzinach życia.💫

wytwornia.obfitosci@op.pl

 

Daria z Mapy Przeznaczenia

Certyfikowana numerolożka, anielska uzdrowicielka, channelerka, kronikarka. Czyta Kroniki Akaszy i uczy tego innych. Pisze portrety duszy. Wszystko po to, by wspomagać w połączeniu z Duszą oraz osiąganiu harmonii w każdym aspekcie życia.

mapofdestiny@gmail.com