RZUĆ TO W KRĄG

Poznaj tajniki obfitości

Skorzystaj z mocy połączenia

To już trzecia edycja programu! 

Hasła przewodnie tej edycji to:
Fizyka kwantowa ( jak ją wykorzystać do przyciągnięcia obfitości) 
i praca z podświadomością.

Ruszamy 28 stycznia 2021

i spotykamy się on-line

co 2 tygodnie. 

Zapisy otwarte do 27 stycznia.

 

Program, który łączy spotkania w kręgach kobiet z sesjami coachingu grupowego. Dodatkowo dostarcza wiedzę.

Dzięki temu:

  • Odkryjesz przeszkody, które dzielą Cię od obfitości w konkretnych dziedzinach Twojego życia

 

  • Poznasz procesy myślowe, które powodują ograniczony jej przypływ

 

  • Zharmonizujesz emocje odpowiedzialne za wibracje przyciągające lub oddalające od Ciebie obfitość

 

  • Dostaniesz namacalne narzędzia, które pomogą Ci w tym procesie (olejek, medytacja)

Udział w “Rzuć to w krąg” to:

3 miesiące

3 miesiące wspólnych spotkań, materiałów do odsłuchania i  zmian do wprowadzenia. 3 miesiące wsparcia i wysłuchania bez oceniania.

6 spotkań on-line

Spotykamy się w co drugi czwartek o godz. 17:00. Spotkania w kręgach odbywają się naprzemiennie z sesjami coachingu grupowego. Takie połączenie daje możliwość skorzystania z nieoceniającej i wspierającej energii kręgu, jak i z rozwijających i dochodzących do sedna sprawy sesji coachingowych. Każde spotkanie trwa od 1h do 1,5h.

3 tematy klucze

W tej edycji koncentrujemy się na pracy z podświadomością i na tym, co o obfitości mówi fizyka kwantowa. Nagrane materiały trafiają do Ciebie kilka dni przed spotkaniem.

Indywidualnie dobrany olejek terapeutyczny

Buteleczka zapachu przyjdzie do Ciebie pocztą po rozpoczęciu programu i pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów. (Opcja obowiązuje w przypadku dołączenia do programu do 24.01.2021).

medytacja uziemienia i integracji 4 ćwiartek

Dostaniesz nagranie całości medytacji (jej fragmentami będziemy rozpoczynać nasze spotkania). Będziesz mogła z niej korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Poznaj opinie uczestniczek poprzednich edycji

Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się wziąć udział w Kręgach Kobiet! Krąg Kobiet to magiczne miejsce, gdzie spotkasz niby obce kobiety, a czujesz, że łączy Was tak wiele. Mamy podobne obawy, blokady, problemy. Możemy podzielić się naszymi przemyśleniami bez oceny, bez narzucania rozwiązań. We wspólnej pracy dochodzimy do wspólnych rozwiązań, odblokowujemy się. Po każdym spotkaniu czuję się lekka i radosna, a dotychczasowe problemy odchodzą, mam chęć do działania, pokonywania barier. A prowadząca jest niesamowita! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, jej głos uspokaja, a przy tym jest bardzo przygotowana i nie odpuszcza nawet trudnych kwestii- wszystko po to by nam pomóc być świadomymi i pewnymi siebie kobietami. Polecam ❤️
Nie ukrywam, że z całego programu najbardziej obawiałam się Kręgów…bo jak tu dzielić się “sobą” z obcymi osobami. Zupełnie niepotrzebnie! Po pierwsze wyszłam ze swojej strefy komfortu, otwierając to co zamknięte, odkrywając to co ukryte, znajdując to co zgubione i zapomniane. Po drugie odnalazłam Bratnie Dusze – Kobiety, które tak jak ja chcą iść do przodu, zmienić to co niekomfortowe. Kobiety, które potrafią słuchać, nie oceniają i rozumieją. Po trzecie okazało się, że nie ja jedyna przeżywam pewne rozterki, problemy, mam blokady i wiążące mnie przekonania. Omawiając je na Kręgu tworzymy niesamowitą energię, która podnosi moje pozytywne wibracje. Natomiast Justyna De Prado jest osobą, która przede wszystkim słucha, słucha każdej z nas i zadaje pytania…dużo pytań, które otwierają dusze i serducha💚polecam!
Coaching i spotkania w kręgu to niezwykłe połączenie. Rozwojowa praca i jednocześnie bliskość, zaufanie, intymność kobiecych spotkań i dzielenia się. Do tematów emocji, przekonań, poczucia wartości u siebie warto „zaglądać” z mądrym coachem regularnie. Zawsze jest co robić i wydarzają się zmiany na lepsze. A coaching z Justyną ogromnie cenię i jestem za niego wdzięczna. Rzetelna wiedza, wsparcie, a także serce i serdeczne towarzyszenie w odkryciach, rozwoju 💚. Polecam bardzo 🙂

Masz pytania?