RZUĆ TO W KRĄG

Poznaj tajniki obfitości

Skorzystaj z mocy połączenia

Czwarta edycja programu rusza na początku maja 2021!

Hasła przewodnie tej edycji to:

Dusza, serce i intuicja.

Jak wyjść z głowy i lekko przyciągać obfitość.

Spotykamy się on-line.

 

Program, który łączy spotkania w kręgach kobiet z sesjami coachingu grupowego. Daje dużo praktyki i dodatkowo dostarcza wiedzę.

Dzięki temu:

 

  • Odkryjesz przeszkody, które dzielą Cię od obfitości w konkretnych dziedzinach Twojego życia

 

  • Wzmocnisz swoją intuicję i zaufanie do siebie samej

 

  • Aktywujesz kanał łączenia się z ciałem oraz duszą

 

  • Poznasz zasady czytania z Kronik Akaszy dla siebie, by móc czerpać z nich wiedzę i wsparcie

 

  • Dostaniesz namacalne narzędzia, które pomogą Ci w tym procesie (olejek, medytacja)

 

 Rozkład spotkań:

4-12 maj – indywidualna sesja czytania z Twoich Kronik Akaszy przez Darię z “Mapa Przeznaczenia”

13 maj– omówienie informacji uzyskanych z Kronik (dzielisz się tym, co chcesz) i ustalenie indywidualnego planu działania, pomocnych narzędzi i technik

27 maj– Twoja intuicja (kanały komunikacji i sposoby na jej wzmocnienie)

10 czerwiec– aktywowanie kanału ciała (komunikacja z ciałem, wykorzystanie jego mądrości, by wzmocnić przepływ obfitości)

24 czerwiec – zaufaj sobie (wchodzenie we własne Kroniki Akaszy)

8 lipiec- Koherencja serca – gdy serce wpływa na umysł

Udział w “Rzuć to w krąg” to:

3 miesiące

3 miesiące wspólnych spotkań, materiałów do odsłuchania i  zmian do wprowadzenia. 3 miesiące wsparcia i wysłuchania bez oceniania. Korzystając z mojego doświadczenia i wsparcia będziesz mogła zająć się blokadami i schematami, które podpowiedzą Ci przewodnicy podczas odczytu z Kronik Akaszy i które ograniczają Twoją obfitość.

6 spotkań on-line

Spotykamy się w co drugi czwartek o godz. 9:30 lub o godz. 17:00 (zależy do której grupy dołączysz). Spotkania w kręgach mają elementy coachingu grupowego. Wspólnie wysyłamy intencje, robimy krótkie medytacje, pracujemy z ciałem. Takie połączenie daje możliwość skorzystania z nieoceniającej i wspierającej energii kręgu, jak i z rozwijających i dochodzących do sedna sprawy sesji coachingowych. Każde spotkanie trwa od 1h do 1,5h.

Indywidualny odczyt z Twoich Kronik Akaszy

Program rozpoczyna godzinna indywidualna sesją czytania z Twoich Kronik Akaszy wykonana przez bliską mi Duszę – Darię z “Mapa Przeznaczenia”. W terminie 4-12 maja łączysz się z Darią na sesji on-line.  Za Twoją zgodą Daria otworzy Twoje kroniki i kontakt z Przewodnikami będzie możliwy. Dostaniesz listę pomocniczych pytań, z których będziesz mogła skorzystać, jak np. Co na ten moment najbardziej ogranicza moją obfitość finansową i jak mogę z tym pracować

3 tematy klucze

W tej edycji koncentrujemy się na pracy z duszą, polem serca i intuicją. Nagrane materiały trafiają do Ciebie kilka dni przed spotkaniem.

medytacja łącząca z Kronikami Akaszy

Dostaniesz nagranie medytacji, która pozwoli Ci połączyć się z  Twoimi Kronikami Akaszy i czerpać z nich wsparcie . Będziesz mogła z niej korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Indywidualnie dobrany olejek terapeutyczny

Buteleczka zapachu przyjdzie do Ciebie pocztą po rozpoczęciu programu i pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów. (Opcja obowiązuje w przypadku dołączenia do programu do 23.04.2021).

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Poznaj opinie uczestniczek poprzednich edycji

Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się wziąć udział w Kręgach Kobiet! Krąg Kobiet to magiczne miejsce, gdzie spotkasz niby obce kobiety, a czujesz, że łączy Was tak wiele. Mamy podobne obawy, blokady, problemy. Możemy podzielić się naszymi przemyśleniami bez oceny, bez narzucania rozwiązań. We wspólnej pracy dochodzimy do wspólnych rozwiązań, odblokowujemy się. Po każdym spotkaniu czuję się lekka i radosna, a dotychczasowe problemy odchodzą, mam chęć do działania, pokonywania barier. A prowadząca jest niesamowita! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, jej głos uspokaja, a przy tym jest bardzo przygotowana i nie odpuszcza nawet trudnych kwestii- wszystko po to by nam pomóc być świadomymi i pewnymi siebie kobietami. Polecam ❤️
Nie ukrywam, że z całego programu najbardziej obawiałam się Kręgów…bo jak tu dzielić się “sobą” z obcymi osobami. Zupełnie niepotrzebnie! Po pierwsze wyszłam ze swojej strefy komfortu, otwierając to co zamknięte, odkrywając to co ukryte, znajdując to co zgubione i zapomniane. Po drugie odnalazłam Bratnie Dusze – Kobiety, które tak jak ja chcą iść do przodu, zmienić to co niekomfortowe. Kobiety, które potrafią słuchać, nie oceniają i rozumieją. Po trzecie okazało się, że nie ja jedyna przeżywam pewne rozterki, problemy, mam blokady i wiążące mnie przekonania. Omawiając je na Kręgu tworzymy niesamowitą energię, która podnosi moje pozytywne wibracje. Natomiast Justyna De Prado jest osobą, która przede wszystkim słucha, słucha każdej z nas i zadaje pytania…dużo pytań, które otwierają dusze i serducha💚polecam!
Coaching i spotkania w kręgu to niezwykłe połączenie. Rozwojowa praca i jednocześnie bliskość, zaufanie, intymność kobiecych spotkań i dzielenia się. Do tematów emocji, przekonań, poczucia wartości u siebie warto „zaglądać” z mądrym coachem regularnie. Zawsze jest co robić i wydarzają się zmiany na lepsze. A coaching z Justyną ogromnie cenię i jestem za niego wdzięczna. Rzetelna wiedza, wsparcie, a także serce i serdeczne towarzyszenie w odkryciach, rozwoju 💚. Polecam bardzo 🙂

Masz pytania?