PROGRAM

Z DUSZĄ, SERCEM I INTUICJĄ.

Drugi stopień wtajemniczenia.

Dla kobiet, które łączyły się już z Kronikami Akaszy.

kolejna edycja programu rusza 29 września 2022 roku.

Jak przyciągać energię pieniądza.

Jak pracować z rodem i poprzednimi wcieleniami.

Jak stworzyć wspierające połączenie ze Wszechświatem.

Spotykamy się on-line.

 

Program, dla kobiet, które łączyły się już z Kronikami Akaszy.

 

 Rozkład spotkań:

1 spotkanie 29 września co Cię blokuje w dojściu do pełnej obfitości-  podzielenie się swoimi odczuciami oraz na spojrzenie głębiej dzięki użyciu niezwykłych kart autorskich „Rozmowy z Duszą”. Ustalenie intencji na cały proces. Połączenie się z Kronikami w celu uzyskania szerszej perspektywy.

2 spotkanie 13 października – wzmocnienie poczucia własnej wartości -odkrywanie głównych indywidualnych filarów, na których opieramy własną wartość

3 spotkanie 27 października- praca z rodem – uzdrawianie relacji

4 spotkanie 10 listopada – poprzednie wcielenia – podróż w czasie, biorę to, co mi służy, oddaję to, co mi nie służy

5 spotkanie 24 listopada  energia pieniądza – polepszenie relacji z pieniędzmi, otwieranie się na przyjmowanie bogactwa i przyjemności, rozpuszczenie blokad

6 spotkanie 8 grudnia – podróż do gwiazd – zyskujemy wsparcie z góry

Udział w programie to:

3 miesiące

3 miesiące wspólnych spotkań. 3 miesiące wsparcia i wysłuchania bez oceniania. Korzystając z mojego doświadczenia, narzędzi i wsparcia będziesz mogła zająć się blokadami i schematami, które ograniczają Twoją obfitość.

6 spotkań on-line w kameralnej grupie

Spotykamy się w co drugi tydzień o godz. 9:15 rano. Spotkania w kręgach mają elementy coachingu grupowego. Wspólnie wysyłamy intencje, robimy krótkie medytacje, pracujemy z ciałem. Takie połączenie daje możliwość skorzystania z nieoceniającej i wspierającej energii kręgu, jak i z rozwijających i dochodzących do sedna sprawy sesji coachingowych. Każde spotkanie trwa od 1h do 1,5h.

Medytacje łączące z Kronikami Akaszy

Dostaniesz dostęp do wszystkich medytacji, które pozwolą Ci połączyć się z Twoimi Kronikami Akaszy i pracować nad konkretnym tematem. Będziesz mogła z nich korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Masz pytania?