PROGRAM

Z DUSZĄ, SERCEM I INTUICJĄ.

Drugi stopień wtajemniczenia.

Dla kobiet, które łączyły się już z Kronikami Akaszy.

Ruszamy w październiku 2021!

Jak przyciągać energię pieniądza.

Jak pracować z rodem i poprzednimi wcieleniami.

Jak stworzyć wspierające połączenie ze Wszechświatem.

Spotykamy się on-line.

 

Program, dla kobiet, które łączyły się już z Kronikami Akaszy.

 

 Rozkład spotkań:

28 września – 4 października – indywidualna półgodzinna sesja czytania z Twoich Kronik Akaszy przez Darię z “Mapa Przeznaczenia”

7 października– omówienie informacji uzyskanych z Kronik (dzielisz się tym, co chcesz) i ustalenie indywidualnego planu działania + wzmocnienie poczucia własnej wartości (odkrywanie głównych indywidualnych filarów, na których opieramy własną wartość).

21 października – praca z rodem – uzdrawianie relacji

4 listopada– poprzednie wcielenia – podróż w czasie, biorę to, co mi służy, oddaję to, co mi nie służy

18 listopada– energia pieniądza – polepszenie relacji z pieniędzmi, otwieranie się na przyjmowanie bogactwa i przyjemności, rozpuszczenie blokad

2 grudnia- podróż do gwiazd – zyskujemy wsparcie z góry

Udział w programie to:

3 miesiące

3 miesiące wspólnych spotkań, materiałów do odsłuchania i  zmian do wprowadzenia. 3 miesiące wsparcia i wysłuchania bez oceniania. Korzystając z mojego doświadczenia i wsparcia będziesz mogła zająć się blokadami i schematami, które podpowiedzą Ci Przewodnicy podczas pierwszego odczytu z Kronik Akaszy i które ograniczają Twoją obfitość.

6 spotkań on-line w kameralnej grupie

Spotykamy się w co drugi czwartek o godz. 17:15. Spotkania w kręgach mają elementy coachingu grupowego. Wspólnie wysyłamy intencje, robimy krótkie medytacje, pracujemy z ciałem. Takie połączenie daje możliwość skorzystania z nieoceniającej i wspierającej energii kręgu, jak i z rozwijających i dochodzących do sedna sprawy sesji coachingowych. Każde spotkanie trwa od 1h do 1,5h. Maksymalna liczba uczestniczek w jednej grupie to 6 osób.

Indywidualny odczyt z Twoich Kronik Akaszy

Program rozpoczyna PÓŁGODZINNA indywidualna sesją czytania z Twoich Kronik Akaszy wykonana przez bliską mi Duszę – Darię z “Mapa Przeznaczenia”. W terminie 05- 11 października łączysz się z Darią na sesji on-line.  Za Twoją zgodą Daria otworzy Twoje kroniki i kontakt z Przewodnikami będzie możliwy. Dostaniesz listę pomocniczych pytań, z których będziesz mogła skorzystać, jak np. Co na ten moment najbardziej ogranicza moją obfitość finansową i jak mogę z tym pracować

Tematy klucze

Przed każdą sesją dostajesz krótkie nagranie do odsłuchania. Zawiera ono informacje oraz kwestie do przemyślenia przed kolejnym spotkaniem. Nagrane materiały trafiają do Ciebie kilka dni przed spotkaniem.

Medytacje łącząca z Kronikami Akaszy

Dostaniesz dostęp do wszystkich medytacji, które pozwolą Ci połączyć się z Twoimi Kronikami Akaszy i pracować nad konkretnym tematem. Będziesz mogła z nich korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Masz pytania?