PROGRAM GRUPOWY

Z DUSZĄ, SERCEM I INTUICJĄ

 

 

Gdy podążasz za głosem duszy,

obfitość staje się Twoim stanem naturalnym.

 

Skorzystaj z mocy połączenia.

KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU RUSZA W KWIETNIU 2024 ROKU

Jak uspokoić umysł i poczuć moc serca.

Jak łączyć się z Kronikami Akaszy i wzmacniać intuicję.

Jak działać w zgodzie z duszą i osiągnąć spokój.

Spotykamy się on-line na zoomie.

Program, który łączy energię spotkań w kręgach kobiet z sesjami coachingu grupowego. Daje dużo praktyki, co pozwala wyjść z konkretnymi umiejętnościami i wyraźnieszym połączeniem z intuicją.

 

Dzięki temu programowi:

  • Odkryjesz przeszkody, które dzielą Cię od obfitości w konkretnych dziedzinach Twojego życia i zaczniesz skutecznie je rozpuszczać
  • Wzmocnisz swoją intuicję i zaufanie do siebie samej
  • Aktywujesz kanał łączenia się z ciałem oraz duszą. Poznasz zasady czytania z Kronik Akaszy dla siebie, by móc czerpać z nich wiedzę i wsparcie
  • Dostaniesz namacalne narzędzia, które pomogą Ci w tym procesie 
  • Poznasz efektywne sposoby uspakajania swojego umysłu tak, by dopuszczał przekazy z intuicji, a następnie pomagał je materializować.

 

1 spotkanie grupowe  

Tworzymy indywidualną intencję na cały proces. To taka idealnie dopasowana do Ciebie afirmacja, która pozwoli Ci wejść w wibracje osiągniętego już celu. Poznasz zasady tworzenia i wysyłania intencji tak, by jej materializacja była możliwa.

2 spotkanie grupowe  

Zaufaj sobie – wchodzenie we własne Kroniki Akaszy.

3 spotkanie grupowe  

Twoja intuicja – kanały komunikacji i sposoby na jej wzmocnienie, aktywowanie kanałów w Kronikach Akaszy.

4 spotkanie grupowe  

Aktywowanie kanału ciała – komunikacja z ciałem, wykorzystanie jego mądrości, by wzmocnić przepływ obfitości, leczenie ciała w Kronikach Akaszy.

5 spotkanie grupowe  

Wzmocnienie poczucia własnej wartości – odkrywanie głównych indywidualnych filarów, na których opieramy własną wartość.

6 spotkanie grupowe  

Praca z rodem  w Kronikach – uzdrawianie relacji.

KRONIKI AKASZY SĄ JAK DUCHOWY INTERNET

Jest w nich między innymi zapisana przeszłość, teraźniejszość i możliwe scenariusze dla wszystkich Dusz.

To Źródło wiedzy Duszy, która podpowiada nam jakie działania i jakie podejście doprowadzi nas do wewnętrznego spokoju, harmonii i szeroko rozumianej obfitości.

Świadomie łącząc się z przestrzenią Akaszy otrzymujemy wsparcie, bezwarunkową miłość i akceptację.

Udział w programie to:

Opcja standardowa:

3 miesiące

3 miesiące, w ciągu których spotykamy się na sześciu grupowych spotkaniach (spotkania w 2-tygodniowych odstępach). Dodatkowe wsparcie dostępne będzie na grupie facebookowej. Korzystając z mojego doświadczenia, będziesz mogła zająć się blokadami i schematami, które nie pozwalają Ci ze spokojem podążać za wskazówkami płynącymi z intuicji. To spotkania pełne wsparcia i wysłuchania bez oceniania.

6 spotkań on-line w grupie

Spotykamy się w czwartki co 2 tygodnie w grupie porannej (godz. 9:30) lub popołudniowej (godz. 17:30). Grupa liczy maksymalnie 10 uczestniczek. Każde spotkanie trwa około 1,5h. Wspólnie wysyłamy intencje, robimy krótkie medytacje, łapiemy odczucia z ciała. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, jesteśmy w stanie dojść do odkrywczych wniosków. Pogłębiające pytania, które zadam, jeśli poczujesz na nie otwartość, pozwolą dojść do sedna sprawy i naświetlić możliwe rozwiązania.

medytacja łącząca z Kronikami Akaszy

Dostaniesz dostęp do  medytacji, która pozwoli Ci połączyć się z Twoimi Kronikami Akaszy i czerpać z nich wsparcie. Kolejne medytacje, które będą pozwalały „przepracować” dany temat w Kronikach, również do Ciebie trafią. Będziesz mogła z nich korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Opcja VIP:

Portret Duszy ( w opcji VIP)

W opcji VIP dostajesz również pisemną analizę ziemskich oraz duchowych wyzwań, celów, talentów i darów. To taka przepiękna 20-25- stronicowa księga w formie pdf wykonana przez bliską mi Duszę – Darię z „Mapa Przeznaczenia”.

Portret wykonany jest na bazie numerologii hebrajskiej, karmicznej, wiedzy dotyczącej Aniołów oraz na podstawie przekazów z Kronik Akaszy.

Portret Duszy to narzędzie zdecydowanie polecane przy chęci głębszego zrozumienia, dlaczego pojawiliśmy się na tym świecie i co chcemy osiągnąć nie tyle materialnie, tylko jak wykorzystać materię i Ziemię do rozwoju duchowego. Dróg jest wiele, a Portret Duszy pomaga zrozumieć, o co chodzi w naszym życiu i pokazuje nasze wewnętrzne bogactwo. To prezent dla siebie na całe życie.

Zapisz mnie na listę wstępnie zainteresowanych:

.

Justyna De Prado

 

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom wzmocnić kontakt z intuicją i wyraźnie słyszeć przekazy swojej duszy. Dzięki temu z lekkością, łatwością i w zgodzie ze sobą mogą podejmować zarówno te codzienne, jak i te przełomowe życiowe decyzje.

Prowadzę sesje coachingowe sięgające duszy. Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzystam z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczę innych jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.

 

Pomogę Ci żyć w zgodzie z przekazami własnej duszy – wtedy szeroko rozumiana obfitość stanie się Twoim stanem naturalnym.

 

Poznaj opinie uczestniczek poprzednich edycji:

Program daje duże możliwości nawiązania łączności że swoim wnętrzem. Uczestnicząc w nim dokonujemy wielu wglądów na temat mechanizmów, które nami rządzą, a nam już nie służą. Oferuje wiele ciekawych narzędzi dla rozwoju naszej samoświadomości (Kroniki Akaszy, medytacje prowadzone). Jeśli ktoś szuka „drogi do siebie”, szczerze polecam.

Dzięki udziałowi w programie jestem w procesie nawiązywania łączności z odczuciami płynącymi z ciała. Odnośnie finansów- stawiam się do nich z pozycji obfitości, a każdy nadmiar w moim życiu przyjmuję z wdzięcznością (przed programem nadmiar oznaczał problem ). Stałam się uważna na moją wewnętrzną intuicję. Pojawiły się dwa dodatkowe źródła dochodu.

Małgorzata

Zobaczyłam jaka jestem piękna, że mam kogo prosić o wskazówki i wsparcie, że samotność jest iluzją. W kwestii przekonań i wartości – szybciej dostrzegam kiedy dzieje się ze mną coś, co nie jest po mojej myśli. Szybciej potrafię zareagować kiedy nie zgadzam się na coś. W kwestii stosunku do sytuacji – widzę w sobie potencjał do akceptowania życia takiego jakie jest.

Dzięki procesom, które umożliwił program, poczułam odwagę i przestrzeń do znalezienia innej pracy, odpuściło poczucie samotności, odpuszczają przekonania, że nie mam prawa do pomocy i jej nie dostanę. Poczułam wdzięczność za życie, za rodziców i wszystko czego doświadczyłam.

Ania

Otworzyłam serce i wydaje mi się ze odczuwam lub widzę podpowiedzi, znaki, za którymi powinnam podążać. Potrafię czasami zaufać sercu a nie potrafiłam tego zrobić przed programem. Mam podstawy których wcześniej nie miałam. Poznałam głębiej sama siebie i swoje blokady.

Pojawiły się sytuacje, dające nowe możliwości i większe pole wyboru.

Ewa

Masz pytania?