PROGRAM GRUPOWY

Z DUSZĄ, SERCEM I INTUICJĄ

 

 

Gdy podążasz za głosem duszy,

obfitość staje się Twoim stanem naturalnym.

Skorzystaj z mocy połączenia.

Jak uspokoić umysł i poczuć moc serca.

Jak łączyć się z Kronikami Akaszy i wzmacniać intuicję.

Jak działać w zgodzie z duszą i osiągnąć spokój.

Spotykamy się on-line na zoomie.

Program, który łączy energię spotkań w kręgach kobiet z sesjami coachingu grupowego. Daje dużo praktyki, co pozwala wyjść z konkretnymi umiejętnościami i wyraźnieszym połączeniem z intuicją.

 

Dzięki temu programowi:

  • Odkryjesz przeszkody, które dzielą Cię od obfitości w konkretnych dziedzinach Twojego życia i zaczniesz skutecznie je rozpuszczać
  • Wzmocnisz swoją intuicję i zaufanie do siebie samej
  • Aktywujesz kanał łączenia się z ciałem oraz duszą. Poznasz zasady czytania z Kronik Akaszy dla siebie, by móc czerpać z nich wiedzę i wsparcie
  • Dostaniesz namacalne narzędzia, które pomogą Ci w tym procesie 
  • Poznasz efektywne sposoby uspakajania swojego umysłu tak, by dopuszczał przekazy z intuicji, a następnie pomagał je materializować.

 

1 spotkanie grupowe

Tworzymy indywidualną intencję na cały proces. To taka idealnie dopasowana do Ciebie afirmacja, która pozwoli Ci wejść w wibracje osiągniętego już celu. Poznasz zasady tworzenia i wysyłania intencji tak, by jej materializacja była możliwa.

2 spotkanie grupowe   

Zaufaj sobie – wchodzenie we własne Kroniki Akaszy.

3 spotkanie grupowe

Twoja intuicja – kanały komunikacji i sposoby na jej wzmocnienie, aktywowanie kanałów w Kronikach Akaszy.

4 spotkanie grupowe

Aktywowanie kanału ciała – komunikacja z ciałem, wykorzystanie jego mądrości, by wzmocnić przepływ obfitości, leczenie ciała w Kronikach Akaszy.

5 spotkanie grupowe  

Wzmocnienie poczucia własnej wartości – odkrywanie głównych indywidualnych filarów, na których opieramy własną wartość.

6 spotkanie grupowe

Praca z rodem  w Kronikach – uzdrawianie relacji.

KRONIKI AKASZY SĄ JAK DUCHOWY INTERNET

Jest w nich między innymi zapisana przeszłość, teraźniejszość i możliwe scenariusze dla wszystkich Dusz.

To Źródło wiedzy Duszy, która podpowiada nam jakie działania i jakie podejście doprowadzi nas do wewnętrznego spokoju, harmonii i szeroko rozumianej obfitości.

Świadomie łącząc się z przestrzenią Akaszy otrzymujemy wsparcie, bezwarunkową miłość i akceptację.

Udział w programie to:

3 miesiące

3 miesiące, w ciągu których spotykamy się na sześciu grupowych spotkaniach (spotkania w 2-tygodniowych odstępach). Dodatkowe wsparcie dostępne będzie na grupie facebookowej. Korzystając z mojego doświadczenia, będziesz mogła zająć się blokadami i schematami, które nie pozwalają Ci ze spokojem podążać za wskazówkami płynącymi z intuicji. To spotkania pełne wsparcia i wysłuchania bez oceniania.

6 spotkań on-line w grupie

Spotykamy się grupowo w środy o 9:30 lub w czwartki o 17:30 co 2 tygodnie. Każde spotkanie trwa do 1,5h. Wspólnie wysyłamy intencje, robimy krótkie medytacje, łapiemy odczucia z ciała. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, jesteśmy w stanie dojść do odkrywczych wniosków. Pogłębiające pytania, które zadam, jeśli poczujesz na nie otwartość, pozwolą dojść do sedna sprawy i naświetlić możliwe rozwiązania.

medytacje łączące z Kronikami Akaszy

Dostaniesz dostęp do  medytacji, która pozwoli Ci połączyć się z Twoimi Kronikami Akaszy i czerpać z nich wsparcie. Kolejne medytacje, które będą pozwalały „przepracować” dany temat w Kronikach, również do Ciebie trafią. Będziesz mogła z nich korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Justyna De Prado

 

W Wytwórni Obfitości zjednuję DUSZĘ i UMYSŁ. To dzięki temu możliwe jest wyraźne postrzeganie przekazów duszy i realizowanie ich w rzeczywistości.

Pomogę Ci odbierać i urzeczywistniać informacje z przestrzeni duszy, by wejść na ścieżkę spełnienia i codzienne żyć w zgodzie ze sobą.

Wtedy spokój, spójność, ukojenie, pewność i zaufanie staną się tym, czego doświadczasz na co dzień.

Prowadzę sesje coachingowe sięgające duszy. Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzystam z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczę innych jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.

 

Pomogę Ci żyć w zgodzie z przekazami własnej duszy – wtedy szeroko rozumiana obfitość stanie się Twoim stanem naturalnym.

 

Poznaj opinie uczestniczek poprzednich edycji:

Program daje duże możliwości nawiązania łączności że swoim wnętrzem. Uczestnicząc w nim dokonujemy wielu wglądów na temat mechanizmów, które nami rządzą, a nam już nie służą. Oferuje wiele ciekawych narzędzi dla rozwoju naszej samoświadomości (Kroniki Akaszy, medytacje prowadzone). Jeśli ktoś szuka „drogi do siebie”, szczerze polecam.

Dzięki udziałowi w programie jestem w procesie nawiązywania łączności z odczuciami płynącymi z ciała. Odnośnie finansów- stawiam się do nich z pozycji obfitości, a każdy nadmiar w moim życiu przyjmuję z wdzięcznością (przed programem nadmiar oznaczał problem ). Stałam się uważna na moją wewnętrzną intuicję. Pojawiły się dwa dodatkowe źródła dochodu.

Małgorzata

Otworzyłam serce i wydaje mi się ze odczuwam lub widzę podpowiedzi, znaki, za którymi powinnam podążać. Potrafię czasami zaufać sercu a nie potrafiłam tego zrobić przed programem. Mam podstawy których wcześniej nie miałam. Poznałam głębiej sama siebie i swoje blokady.

Pojawiły się sytuacje, dające nowe możliwości i większe pole wyboru.

Ewa

Zobaczyłam jaka jestem piękna, że mam kogo prosić o wskazówki i wsparcie, że samotność jest iluzją. W kwestii przekonań i wartości – szybciej dostrzegam kiedy dzieje się ze mną coś, co nie jest po mojej myśli. Szybciej potrafię zareagować kiedy nie zgadzam się na coś. W kwestii stosunku do sytuacji – widzę w sobie potencjał do akceptowania życia takiego jakie jest.

Dzięki procesom, które umożliwił program, poczułam odwagę i przestrzeń do znalezienia innej pracy, odpuściło poczucie samotności, odpuszczają przekonania, że nie mam prawa do pomocy i jej nie dostanę. Poczułam wdzięczność za życie, za rodziców i wszystko czego doświadczyłam.

Ania

Jestem konsultantką ajurwedyjską i do pracy z ludźmi potrzebuję dużo serca i intuicji. Właśnie po to wzięłam udział w Programie u Justyny, by się na to otworzyć. Spotkania były dla mnie dużą niespodzianką i radością. Już samo ćwiczenie wchodzenia do Przestrzeni Akaszy uwrażliwia na sygnały, które do nas przychodzą. Po programie widzę wyraźniej znaki, które się pojawiają i idę za nimi. Znacznie łatwiej jest mi puścić kontrolę umysłu. Umiem przepuścić swoją wiedzę przez serce i pracować sercem. To daje zupełnie inną jakość.

Lucyna Bojanowska

Program z Duszą, Sercem i Intuicją stanowił dla mnie niezwykłą podróż, która pozwoliła mi odkryć głęboko ukryte aspekty mojej własnej istoty. To nie tylko zwykły Program, ale prawdziwa uczta dla duszy, która umożliwiła mi zanurzenie się w świecie wewnętrznej refleksji i odkrywania nowych horyzontów.

Jednym z najbardziej wyjątkowych elementów Programu były przepiękne medytacje, które towarzyszyły nam podczas każdego spotkania. Te momenty skupienia i wyciszenia, a także kojący głos Justyny, wprowadzały mnie w stan pełnego zrozumienia, pozwalając mi odczuć spokój i harmonię.

Dzięki Programowi zdobyłem umiejętność przyjęcia nowego w moje życie. Program skłonił mnie do otwarcia się na nowe perspektywy, które wcześniej były ukryte przed moim wzrokiem. Zrozumiałem, że prawdziwy rozwój i przemiana wymagają od nas odwagi, by zaufać intuicji i świadomie podążać za tym, co dla nas istotne.

Program z Duszą, Sercem i Intuicją wpłynął na moje życie w sposób trwały. To nie tylko program, który przemija, ale podróż, która zmienia naszą perspektywę i inspiruje do działania. Dzięki niemu odkryłem, że wewnętrzne piękno i mądrość są zawsze dostępne dla nas, jeśli tylko jesteśmy gotowi zanurzyć się w głębi swojej duszy i słuchać swojej intuicji.

Ola Walczyk

FAQ

Jak wyglądają spotkania?

Pierwsze spotkanie dedykowane jest stworzeniu indywidualnej intencji, która będzie towarzyszyła całemu procesowi. Intuicyjnie pomagam w dotarciu do głębi i dobraniu sięgających duszy słów. Na drugim spotkaniu po raz pierwszy wspólnie wchodzimy do Kronik Akaszy, dzielimy się swoimi wrażeniami i transformujemy ograniczające myśli, które mogą się ujawnić. Na 3,4,5 i 6 spotkaniu dalej ćwiczymy wchodzenie do Kronik Akaszy. Korzystamy z różnych sposobów wejścia do Kronik i z szerokich możliwości jakie one dają (od odblokowania kanałów przekazu do łączenia się ze wspierającą energią rodu).

Ile trwają spotkania?

Spotkania trwają od 60 do 90 minut. Nie ma z góry ustalonego sztywnego scenariusza i na dokładną długość spotkania wpływa ilość i głębokość tematów, które się na nim pojawią.

Gdzie odbywają się spotkania?

Spotkania odbywają się na platformie zoom. Przed rozpoczęciem Programu dostaniesz linka, który pozwoli Ci wejść na spotkanie.

Czy będzie możliwość odsłuchania nagrania spotkania w późniejszym terminie?

Każde spotkanie będzie nagrywane i dostępne jeszcze przez kolejny miesiąc.

Jaka jest częstotliwość spotkań?

Spotykamy się co 2 tygodnie z wyjątkiem przerwy między 5 i 6 spotkaniem, która wynosi 3 tygodnie (2 tygodnie to idealny czas, żeby ugruntowała się zarówno wiedza, jak i praktyka zdobyta podczas każdego spotkania).

O której godzinie odbywają się spotkania?
Spotkania odbywają się w dwóch możliwych godzinach – porannych oraz popołudniowych. Pierwsza grupa spotyka się w środy o godzinie 9:30, a druga w czwartki o godz. 17:30.
Przystępując do programu wybiera się swoją grupę (w wyjątkowych sytuacjach losowych możliwe jest uczestnictwo w spotkaniu innej grupy).
Czy podczas programu nauczę się łączyć z Kronikami Akaszy?
Głównym celem Programu z Duszą, Sercem i Intuicją jest opanowanie umiejętności łączenia się z własnymi Kronikami Akaszy. Z poprzednich 5 edycji Programu 100% uczestniczek wyszło właśnie z taką umiejętnością.
Nie wiem, czy to program dla mnie. Jak mogę się tego dowiedzieć?
Możesz zadać sobie pytania:
Czy chcę żyć w zgodzie z wołaniem swojej duszy? Czy chcę poczuć większą harmonię, spójność i wsparcie od Wszechświata? Czy chcę podejmować decyzje ze spokojem i pewnością? Czy chcę, żeby to już się zaczęło dziać? Jeśli tak, to ten program jest właściwym wyborem.
Zastanawiam się nad przystąpieniem do programu ze względów finansowych. Co może mi pomóc podjąć decyzję?
Uzyskanie wyraźniejszego połączenia z duszą pomoże Ci podejmować zgodne z Tobą decyzje i czuć wewnętrzną harmonię. Gdy podążasz na głosem intuicji, za głosem duszy to obfitość (również ta finansowa) staje się znacznie bardziej dostępna. Zmieniają się wibracje, które emitujesz i przyciągasz więcej sytuacji, które pomogą Ci wprowadzić więcej dobrobytu do swojego życia. Ten Program jest więc inwestycją, nie wydatkiem. Już sama decyzja o przystąpieniu jest wyraźnym krokiem, w którym pokazujesz, że stawiasz na siebie, jesteś dla siebie ważna. Już samo to otwiera Cię na przyjmowanie (bo dajesz sobie do tego prawo).

TEN PROGRAM JEST WYJĄTKOWY:

– Proces nauki łączenia się z Kronikami Akaszy nie jest jedynie kwestią duchową. Aby to połączenie poczuć i świadomie z niego korzystać niezwykle istotny jest stan umysłu. Podczas programu tworzę warunki, które pozwalają umysłowi (świadomemu i podświadomemu) poczuć się w całym procesie bezpiecznie.

– Dostajesz pełen pakiet zarówno dla duszy jak i dla umysłu: niezbędną dla umysłu wiedzę, okazje do częstej praktyki, możliwość „przerobienia” przekonań, które mogą ujawnić się podczas procesu. Wspólne wchodzenie do Kronik

Spotykasz osoby, które mają podobny światopogląd i również pragną głębszego i wyraźniejszego połączenia z duszą. Wspierająca energia, która tworzy się podczas spotkań jest niezwykle inspirująca, poruszająca i motywująca.

Masz pytania?