PROGRAM

Z DUSZĄ, SERCEM I INTUICJĄ.

Poznaj tajniki obfitości.

Skorzystaj z mocy połączenia.

Kolejna edycja programu rusza W PAŹDZIERNIKU 2022 roku.

Jak wyjść z głowy i poczuć moc serca.

Jak łączyć się z Kronikami Akaszy i wzmacniać intuicję.

Jak działać w zgodzie z duszą i osiągnąć spokój.

Spotykamy się on-line.

 

Program, który łączy spotkania w kręgach kobiet z sesjami coachingu grupowego. Daje dużo praktyki i dodatkowo dostarcza wiedzę.

Dzięki temu:

 

  • Odkryjesz przeszkody, które dzielą Cię od obfitości w konkretnych dziedzinach Twojego życia
  • Wzmocnisz swoją intuicję i zaufanie do siebie samej
  • Aktywujesz kanał łączenia się z ciałem oraz duszą
  • Poznasz zasady czytania z Kronik Akaszy dla siebie, by móc czerpać z nich wiedzę i wsparcie
  • Dostaniesz namacalne narzędzia, które pomogą Ci w tym procesie (inwokacja, medytacje z wizualizacją).

 

 Rozkład spotkań:

od 19 września do 18 października – indywidualna godzinna sesja czytania z Twoich Kronik Akaszy przez Darię z „Mapa Przeznaczenia”

1 spotkanie grupowe  20 października – omówienie informacji uzyskanych z Kronik (dzielisz się tym, co chcesz) i ustalenie indywidualnego planu działania, intencji, pomocnych narzędzi i technik

2 spotkanie grupowe 3 listopada – zaufaj sobie (wchodzenie we własne Kroniki Akaszy)

3 spotkanie grupowe 17 listopada – Twoja intuicja (kanały komunikacji i sposoby na jej wzmocnienie, aktywowanie kanałów w Kronikach Akaszy)

4 spotkanie grupowe 1 grudnia – aktywowanie kanału ciała (komunikacja z ciałem, wykorzystanie jego mądrości, by wzmocnić przepływ obfitości, leczenie ciała w Kronikach Akaszy)

5 spotkanie grupowe 15 grudnia – koherencja serca – gdy serce wpływa na umysł (wejście do przestrzeni serca, usuwanie blokad między umysłem i sercem w Kronikach Akaszy)

Udział w programie to:

3 miesiące

3 miesiące wspólnych spotkań, materiałów do odsłuchania i  zmian do wprowadzenia. 3 miesiące wsparcia i wysłuchania bez oceniania. Korzystając z mojego doświadczenia i wsparcia będziesz mogła zająć się blokadami i schematami, które podpowiedzą Ci Przewodnicy podczas pierwszego odczytu z Kronik Akaszy i które ograniczają Twoją obfitość.

6 spotkań on-line w grupie

Spotykamy się w czwartki co 2 tygodnie. Grupa poranna o 9:15 , grupa popołudniowa o 17:30. Spotkania w kręgach mają elementy coachingu grupowego. Wspólnie wysyłamy intencje, robimy krótkie medytacje, pracujemy z ciałem. Takie połączenie daje możliwość skorzystania z nieoceniającej i wspierającej energii kręgu, jak i z rozwijających i dochodzących do sedna sprawy sesji coachingowych. Każde spotkanie trwa około 1,5h.

Indywidualny odczyt z Twoich Kronik Akaszy

Program rozpoczyna godzinna indywidualna sesją czytania z Twoich Kronik Akaszy wykonana przez bliską mi Duszę – Darię z „Mapa Przeznaczenia”. W wybranym terminie łączysz się z Darią na sesji on-line.  Za Twoją zgodą Daria otworzy Twoje kroniki i kontakt z Przewodnikami będzie możliwy. Dostaniesz listę pomocniczych pytań, z których będziesz mogła skorzystać, jak np. Co na ten moment najbardziej ogranicza moją obfitość finansową i jak mogę z tym pracować

medytacja łącząca z Kronikami Akaszy

Dostaniesz dostęp do  medytacji, która pozwoli Ci połączyć się z Twoimi Kronikami Akaszy i czerpać z nich wsparcie. Kolejne medytacje, które będą pozwalały „przepracować” dany temat w Kronikach, również do Ciebie trafią. Będziesz mogła z nich korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Wymiana energetyczna: 1400zł

(odezwij się, jeśli wolisz raty).

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Poznaj opinie uczestniczek poprzednich edycji:

Program daje duże możliwości nawiązania łączności że swoim wnętrzem. Uczestnicząc w nim dokonujemy wielu wglądów na temat mechanizmów, które nami rządzą, a nam już nie służą. Oferuje wiele ciekawych narzędzi dla rozwoju naszej samoświadomości (Kroniki Akaszy, medytacje prowadzone). Jeśli ktoś szuka „drogi do siebie”, szczerze polecam.

Dzięki udziałowi w programie jestem w procesie nawiązywania łączności z odczuciami płynącymi z ciała. Odnośnie finansów- stawiam się do nich z pozycji obfitości, a każdy nadmiar w moim życiu przyjmuję z wdzięcznością (przed programem nadmiar oznaczał problem ). Stałam się uważna na moją wewnętrzną intuicję. Pojawiły się dwa dodatkowe źródła dochodu.

 

Małgorzata

Zobaczyłam jaka jestem piękna, że mam kogo prosić o wskazówki i wsparcie, że samotność jest iluzją. W kwestii przekonań i wartości – szybciej dostrzegam kiedy dzieje się ze mną coś, co nie jest po mojej myśli. Szybciej potrafię zareagować kiedy nie zgadzam się na coś. W kwestii stosunku do sytuacji – widzę w sobie potencjał do akceptowania życia takiego jakie jest.

Dzięki procesom, które umożliwił program, poczułam odwagę i przestrzeń do znalezienia innej pracy, odpuściło poczucie samotności, odpuszczają przekonania, że nie mam prawa do pomocy i jej nie dostanę. Poczułam wdzięczność za życie, za rodziców i wszystko czego doświadczyłam.

Ania

Otworzyłam serce i wydaje mi się ze odczuwam lub widzę podpowiedzi, znaki, za którymi powinnam podążać. Potrafię czasami zaufać sercu a nie potrafiłam tego zrobić przed programem. Mam podstawy których wcześniej nie miałam. Poznałam głębiej sama siebie i swoje blokady.

Pojawiły się sytuacje, dające nowe możliwości i większe pole wyboru.

Ewa

Masz pytania?