PROGRAM

Z DUSZĄ, SERCEM I INTUICJĄ.

Poznaj tajniki obfitości.

Skorzystaj z mocy połączenia.

Druga edycja programu rusza pod koniec września 2021!

Jak wyjść z głowy i poczuć moc serca.

Jak łączyć się z Kronikami Akaszy i wzmacniać intuicję.

Jak działać w zgodzie z duszą i osiągnąć spokój.

Spotykamy się on-line.

 

Program, który łączy spotkania w kręgach kobiet z sesjami coachingu grupowego. Daje dużo praktyki i dodatkowo dostarcza wiedzę.

Dzięki temu:

 

  • Odkryjesz przeszkody, które dzielą Cię od obfitości w konkretnych dziedzinach Twojego życia

 

  • Wzmocnisz swoją intuicję i zaufanie do siebie samej

 

  • Aktywujesz kanał łączenia się z ciałem oraz duszą

 

  • Poznasz zasady czytania z Kronik Akaszy dla siebie, by móc czerpać z nich wiedzę i wsparcie

 

  • Dostaniesz namacalne narzędzia, które pomogą Ci w tym procesie (inwokacja, medytacje z wizualizacją).

 

 Rozkład spotkań:

5 -11 października – indywidualna godzinna sesja czytania z Twoich Kronik Akaszy przez Darię z “Mapa Przeznaczenia”

12 października– omówienie informacji uzyskanych z Kronik (dzielisz się tym, co chcesz) i ustalenie indywidualnego planu działania, pomocnych narzędzi i technik

26 października – zaufaj sobie (wchodzenie we własne Kroniki Akaszy)

9 listopada– Twoja intuicja (kanały komunikacji i sposoby na jej wzmocnienie, aktywowanie kanałów w Kronikach Akaszy)

23 listopada– aktywowanie kanału ciała (komunikacja z ciałem, wykorzystanie jego mądrości, by wzmocnić przepływ obfitości, leczenie ciała w Kronikach Akaszy)

7 grudnia- Koherencja serca – gdy serce wpływa na umysł (wejście do przestrzeni serca, usuwanie blokad między umysłem i sercem w Kronikach Akaszy)

Udział w programie to:

3 miesiące

3 miesiące wspólnych spotkań, materiałów do odsłuchania i  zmian do wprowadzenia. 3 miesiące wsparcia i wysłuchania bez oceniania. Korzystając z mojego doświadczenia i wsparcia będziesz mogła zająć się blokadami i schematami, które podpowiedzą Ci Przewodnicy podczas pierwszego odczytu z Kronik Akaszy i które ograniczają Twoją obfitość.

6 spotkań on-line w kameralnej grupie

  1. Spotykamy się w co drugi wtorek o godz. 9:30 lub o godz. 17:00 (zależy do której grupy dołączysz). Spotkania w kręgach mają elementy coachingu grupowego. Wspólnie wysyłamy intencje, robimy krótkie medytacje, pracujemy z ciałem. Takie połączenie daje możliwość skorzystania z nieoceniającej i wspierającej energii kręgu, jak i z rozwijających i dochodzących do sedna sprawy sesji coachingowych. Każde spotkanie trwa od 1h do 1,5h. Maksymalna liczba uczestniczek w jednej grupie to 6 osób.

Indywidualny odczyt z Twoich Kronik Akaszy

Program rozpoczyna godzinna indywidualna sesją czytania z Twoich Kronik Akaszy wykonana przez bliską mi Duszę – Darię z “Mapa Przeznaczenia”. W terminie 28 września- 4 października łączysz się z Darią na sesji on-line.  Za Twoją zgodą Daria otworzy Twoje kroniki i kontakt z Przewodnikami będzie możliwy. Dostaniesz listę pomocniczych pytań, z których będziesz mogła skorzystać, jak np. Co na ten moment najbardziej ogranicza moją obfitość finansową i jak mogę z tym pracować

Tematy klucze

Przed każdą sesją dostajesz krótkie nagranie do odsłuchania. Zawiera ono informacje oraz kwestie do przemyślenia przed kolejnym spotkaniem. Nagrane materiały trafiają do Ciebie kilka dni przed spotkaniem.

medytacja łącząca z Kronikami Akaszy

Dostaniesz nagranie medytacji, która pozwoli Ci połączyć się z Twoimi Kronikami Akaszy i czerpać z nich wsparcie. Kolejne medytacje, które będą pozwalały “przepracować” dany temat w Kronikach, również do Ciebie trafią. Będziesz mogła z nich korzystać w dogodnym dla siebie czasie.

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Poznaj opinie uczestniczek poprzedniej edycji

(maj-lipiec 2021):

Program daje duże możliwości nawiązania łączności że swoim wnętrzem. Uczestnicząc w nim dokonujemy wielu wglądów na temat mechanizmów, które nami rządzą, a nam już nie służą. Oferuje wiele ciekawych narzędzi dla rozwoju naszej samoświadomości (Kroniki Akaszy, medytacje prowadzone). Jeśli ktoś szuka “drogi do siebie”, szczerze polecam.

Dzięki udziałowi w programie jestem w procesie nawiązywania łączności z odczuciami płynącymi z ciała. Odnośnie finansów- stawiam się do nich z pozycji obfitości, a każdy nadmiar w moim życiu przyjmuję z wdzięcznością (przed programem nadmiar oznaczał problem ). Stałam się uważna na moją wewnętrzną intuicję. Pojawiły się dwa dodatkowe źródła dochodu.

 

Małgorzata

Zobaczyłam jaka jestem piękna, że mam kogo prosić o wskazówki i wsparcie, że samotność jest iluzją. W kwestii przekonań i wartości – szybciej dostrzegam kiedy dzieje się ze mną coś, co nie jest po mojej myśli. Szybciej potrafię zareagować kiedy nie zgadzam się na coś. W kwestii stosunku do sytuacji – widzę w sobie potencjał do akceptowania życia takiego jakie jest.

Dzięki procesom, które umożliwił program, poczułam odwagę i przestrzeń do znalezienia innej pracy, odpuściło poczucie samotności, odpuszczają przekonania, że nie mam prawa do pomocy i jej nie dostanę. Poczułam wdzięczność za życie, za rodziców i wszystko czego doświadczyłam.

Ania

Otworzyłam serce i wydaje mi się ze odczuwam lub widzę podpowiedzi, znaki, za którymi powinnam podążać. Potrafię czasami zaufać sercu a nie potrafiłam tego zrobić przed programem. Mam podstawy których wcześniej nie miałam. Poznałam głębiej sama siebie i swoje blokady.

Pojawiły się sytuacje, dające nowe możliwości i większe pole wyboru.

Ewa

Masz pytania?