Sesja zdejmująca ciężar i otwierająca na nowe

Na tej 90min sesji wyłapiemy/odkryjemy/ odkopiemy te przekonania, które sprawiają, że jest ciężej niż chcesz, żeby było w poszczególnych aspektach życia, a następnie zmienimy je na nowe- wspierające lekkość i przyjemność.

Podążanie za intuicją daje lekkość, którą trudno jest doświadczyć będąc w umyśle, analizując i rozważając za i przeciw. By móc doświadczyć lekkości i przyjemności płynącej z życia w połączeniu z intuicją, umysł potrzebuje się na to otworzyć, a potem zechcieć współpracować, by to, co płynie z duszy, urzeczywistniać na co dzień.

Głównym celem sesji jest zmiana sposobu rozumowania umysłu (tu wkraczam z pomocą intuicji, kart rozwojowych, mojego doświadczenia).

Odpowiednio dobranymi słowami Tworzymy dla umysłu nową rzeczywistość, w której czuje się bezpiecznie i w której przepływ przyjemności i lekkości jest udrożniony. Jednym słowem transformujemy ograniczające przekonania i tworzymy nowe – wspierające.

Dostaniesz również wskazówki dotyczące tego jak umocnić te nowo powstałe połączenia w mózgu tak, by ta nowa rzeczywistość stała się czymś całkowicie dla Ciebie naturalnym.

Jest to bardzo indywidualny proces, bo potrzebujemy znaleźć podejście, które będzie współgrało zarówno z duszą, jak i z umysłem.

 

 

Zmniejszenie uczucia ciężaru i napięcia w barkach, ustąpienie napięcia i nieprzyjemnej nerwowości w okolicach brzucha, większe rozluźnienie ciała, poczucie większej przestrzeni w głowie, uczucie ulgi, uśmiech na twarzy

Więcej luzu, więcej lekkości i otwartości na przyjemność, szybsza i efektywniejsza regeneracja na poziomie fizycznym, psychicznym i energetycznym

praca-z-umyslem

Podwyższenie wibracji, które sprawia, że przyciąganie wspierających sytuacji, okazji, ludzi jest znacznie łatwiejsze. Odblokowanie energii.

Oczyszczenie myśli, uspokojenie głowy. Bardziej zrelaksowany umysł to większa otwartość na intuicję.

Dodatkowo:

∞ wyślesz sygnał do Wszechświata, że dajesz sobie uwagę, więc jesteś warta uwagi
(dajesz coś sobie = jesteś warta, by otrzymywać)

∞ dostaniesz wiedzę o sobie, szersze spojrzenie i kolejne kroki do życia w swoim pełnym potencjale

∞ poczujesz wsparcie bez oceniania

Po umówieniu się na sesję, dostaniesz również dostęp do nagrania warsztatu ” Umysł z intuicją w harmonii ku obfitości”, z którego dowiesz się i poczujesz:

– co może hamować przekazy z intuicji w Twoim przypadku

– sposoby na to, by intuicja stała się wyraźniejsza

CENY ZA KONSULTACJĘ

Cena konsultacji wynosi:

750 zł i trwa 90 min

W LIPCU 500 zł

Po zarezerwowaniu terminu otrzymasz maila z systemu potwierdzającego konsultację. Na stronie rezerwacji terminu znajdziesz również link do opłacenia spotkania.

Opłatę za konsultację należy wnieść w przeciągu 48 godzin od jej zarezerwowania. W przeciwnym wypadku, będzie ona automatycznie anulowana.

Przed konsultacją podeślę Ci mailem pytania, które pomogą nam zdefiniować źródło ciężaru/ blokady/ utrudnionego przepływu lekkości w Twoim życiu.

O pracy ze mną

Bardzo Ci dziękuję za wczorajsze spotkanie i trafne uwagi. Dla mnie było to bardzo ważne i dużo mi rozjaśniło w mojej kwestii.
Mam odczucie, że już sama ta rozmowa dużo mi pokazała i ukierunkowała moje dążenia i wahania. Masz bardzo dobre podejście, taki spokojny głos i ogrom wiedzy. Dziękuję!

Agnieszka

Otworzyły mi się dzisiaj wrota na drogę do domu, drogę wyboista i krętą ale zza ostatniego zakrętu mogę wyjść cała na biało i wtedy zobaczę na horyzoncie swój dom..I otrzymałam możliwość przejścia tej drogi z GPSem:) Ileż czasu mi to może zaoszczędzić i sprawić że przejdę ją łagodnie….pięknie!

Asia

Spotkania z Tobą wnoszą zupełnie nowe jakości do mojego życia – zmiany są subtelne (jak ruch skrzydeł motyla), trudne do nazwania a tym bardziej do opisania, ale mają w sobie coś z lekkości i coś z radości (bardzo podstawowej radości, organicznej). Ja się zmieniam, miejsce z którego patrzę się zmienia…

Małgosia

Jesteś niesamowita w tym co robisz – jestem pod wrażeniem Twojej wnikliwości, skuteczności i widzenia tych najważniejszych punktów dla klienta. 

Gosia

Miałam taką wyrwę w środku i to zdanie ją zakleiło. Czuję, że teraz mam się na czym wesprzeć. Mam stabilną postawę. To nieprawdopodobne uczucie, którego nigdy wcześniej nie miałam…

Anna

Masz pytania?