Świątynia De Prado

 

 

miejsce, gdzie umysł zaczyna współtworzyć z duszą

Zapisy do tej edycji już się zakończyły. Możesz zapisać się do osób wstępnie zainteresowanych programem i być poinformowana o nowych zapisach w pierwszej kolejności.

Czym dokładnie jest Świątynia De Prado:

To 2-miesięczny program, w którym przejdziesz od poczucia zagubienia do jasności (wyborów, decyzji, swojej drogi).

– Może nie wiesz co zrobić ze swoim życiem, albo masz poczucie, że w jakiejś dziedzinie życia nie czujesz pełnego spełnienia. Trudno Ci jednak usłyszeć głos, który Cię poprowadzi, albo nie masz pewności, czy dany przekaz pochodzi z duszy, czy z umysłu.

– Może masz dobry kontakt z intuicją i chcesz poznać sposoby na to, by móc łączyć się z nią zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz i mieć 100% pewność co do jej przekazów. Szukasz również sposobu, by mieć większą odwagę w podążaniu za tym wewnętrznym głosem.

Dzięki temu programowi:

nauczysz się łączyć z głosem duszy (z Kronikami Akaszy) zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Nauczysz się zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi, które nakierowują na odnalezienie swojego powołania, swojej drogi w życiu, stworzenia pełnego miłości związku, wspierającej relacji z dziećmi, zdrowia).

Zaczniesz czuć wyraźną różnicę między monologami umysłu, a przekazami z intuicji.

Nauczysz się dopasowanych do Ciebie sposobów, które uspokoją umysł i sprawią, że informacje z pola duszy będą przychodziły z większą łatwością (te sposoby wypracujemy wspólnie)

przepracujesz blokady umysłu świadomego, które mają wpływ na jakość kontaktu z intuicją

odkryjesz i zaczniesz żegnać blokady zapisane w podświadomości, które oddzielają Cię od korzystania z Twoich darów w pełni

Poczujesz większą gotowość, by zawierzyć swojemu wewnętrznemu prowadzeniu, nabierzesz wiatru w skrzydła.

Świątynia De Prado zjednuje DUSZĘ i UMYSŁ. To dzięki temu możliwe jest wyraźne postrzeganie przekazów duszy i realizowanie ich w rzeczywistości. A kiedy żyjemy w zgodzie w przekazami duszy to obfitość finansowa, miłosna, zdrowotna i poczucie rewelacyjne przeżywanego życia staje się stanem naturalnym.

Czym są Kroniki Akaszy?

KRONIKI AKASZY SĄ JAK DUCHOWY INTERNET
Jest w nich między innymi zapisana przeszłość, teraźniejszość i możliwe scenariusze dla wszystkich Dusz.
To Źródło wiedzy Duszy, która podpowiada nam jakie działania i jakie podejście doprowadzi nas do wewnętrznego spokoju, harmonii i szeroko rozumianej obfitości.
Świadomie łącząc się z przestrzenią Akaszy otrzymujemy wsparcie, bezwarunkową miłość i akceptację.

Jak pracuję z podświadomością?

W mojej autorskiej Metodzie De Prado łączę elementy RTT z dekodyką i wizualizacją tej metodzie wchodzi się w stan głębokiego relaksu dzięki czemu jest możliwość połączenia się z umysłem podświadomym. Sesja polega na rozmowie właśnie z podświadomością. Jesteśmy przez nią zabierani do istotnych momentów życiowych, które miały wpływ na dany aspekt naszego życia: pieniądze, miłość, zdrowie, poczucie własnej wartości itp. Ważny jest tu fakt, że jest to rozmowa, bo dzięki odpowiednio zadanym pytaniom jesteśmy w stanie dojść głębiej- do tej nieuświadomionej części podświadomości. Za jednym razem dzieje się też pozytywne przeprogramowanie. Nagranie z pozytywnym przeprogramowaniem odsłuchuje się potem przez kolejne 21 dni.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

1 spotkanie (22.05 o godz.9:30)

Nauka wchodzenia do Kronik Akaszy ze spokojem w umyśle. Pierwsze wejście do Kronik: wysyłamy intencje w przestrzeni duszy i zadajemy pytanie.

2 spotkanie (29.05 o godz. 9:30)

Blokady i przekonania związane z połączeniem z intuicją i wyraźnym słyszeniem głosu duszy. Odkrywamy i zaczynamy je zmieniać.

3 spotkanie (12.06 o godz. 9:30)

Grupowa sesja aktualizująca podświadomość (żegnamy to, co nie służy i kodujemy słowa mocy). Po sesji otrzymujesz nagranie wzmacniające efekt sesji. Do słuchania przez 21 dni pod rząd.

4 spotkanie (19.06 o godz. 9:30)

Drugie wspólne wejście do Kronik. Rozpuszczanie blokad energetycznych.

5 spotkanie (3.07 o godz. 9:30)

Zmiana przekonań związanych z przyjmowaniem i zaufaniem. Otwieranie na przyjmowanie.

6 spotkanie (17.07 o godz. 9:30)

Trzecie wejście do Kronik. Ćwiczymy sztukę zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi.

Projekt Świątynia De Prado ma stabilne podstawy nie tylko dzięki zdobywaniu przeze mnie doświadczenia w pracy z kobietami przez ostatnie lata i wiedzy pozyskiwanej z przekazów intuicji.

Jest ona mocno oparta na mojej własnej drodze.

Drodze z umysłu do serca.

Drodze z punktu, w którym:

– uważałam moje zdolności czucia za słabość,

– a działania nie oparte na wiedzy umysłowej – za dziwactwo i głupotę (bo niby skąd mogę to wiedzieć, jeśli nie przyszło z umysłu).

Do momentu, w którym:

– szanuję mój umysł i rozmawiam z nim o jego lękach i obawach,

– umiem połączyć się z mądrością duszy zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuję

– odbieram przekazy z intuicji poprzez wewnętrzne wiedzenie, czucie, słyszenie i widzenie (jeszcze dwa lata temu nie wierzyłam, że taki bogaty zestaw „umiejętności” jest dla mnie możliwy).

Wiem i czuję dlaczego dany umysł utrudnia „przedostanie” się przekazom duszy i pomagam odnaleźć indywidualnie dobrane sposoby do tego, by zaufał i otworzył się na przyjmowanie pełnej obfitości.

O mnie

Nazywam się Justyna De Prado.

W Wytwórnia Obfitości pracuję z kobietami, które nie chcą już dłużej czuć, że w jakiejś części marnują swoje życie, że nie wykorzystują w pełni swojego potencjału.
Pomagam im dotrzeć do mądrości ich duszy i realizować to, do czego zostały powołane na ten świat, by na co dzień mogły doświadczać lekkości, spójności i uczucia rewelacyjnie przeżywanego życia. Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzystam z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczę innych jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.
 
Więcej o mnie tutaj.

O pracy ze mną

Na początku świadomie nie zdawałam sobie sprawy po co przyszłam do Justyny. Po prostu, kiedy przeczytałam od niej wiadomość o wsparciu, które proponuje w połączeniu się ze swoją podświadomością, coś mnie bardzo do tego tematu przyciągało. Podczas sesji czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Justyna pięknie mnie poprowadziła na spotkanie się z moją podświadomością. Wyszło tam kilka traum, które miały być przepracowane. Po sesji czułam się jakby ktoś zdjął ze mnie ogromny ciężar, czułam lekkość i moc energii. Zaskoczyło mnie to, że miałam coś do przerobienia z czego w ogóle nie zdawałam sobie sprawy. Obecnie czuję się lekko i jestem pewna, że to co przerobiłam jest uzdrowione.
Polecam z całego serca sesje z Justyną, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mamy jakieś nieprzepracowane traumy. Dzięki przejściu przez to na sesji możemy otworzyć się na nowe bez obciążających nas blokad i przekonań. Na końcu dostajemy dopasowaną do nas medytację, która nas wspiera, czyli proces trwa i dzieją się zmiany w naszym życiu.

Marlena Wieland

Od pierwszego spotkania poczułam się zaopiekowana. Justyna poprowadziła mnie przez  mój wewnętrzny proces z łatwością i  wyczuciem. Dla mnie nie były to emocje łatwe, ale zmierzenie się z nimi po raz kolejny uświadomiło mi jak łatwo rozpuszczają się i nowe wzorce nastepują.

Jestem silniejsza, bardziej odważna, mam poczucie bezpieczeństwa. Ta podróż w czasie wymazała stare schematy, programy i wniosła nowe budujące światło, które ogrzewa mnie w każdym momencie kiedy tego potrzebuję. Najważniejsze procesy trwają, dużo się uwolniło, a po to się właśnie spotkałyśmy.

Wiesława Antkowiak

Na pierwszym spotkaniu wyszło u mnie przekonanie o bezsilności w rękach. O dziwo zaraz po zakończeniu sesji z podświadomością, córka poprosiła mnie o masaż ! Ręce, które zazwyczaj miewam zimne – stały się ciepłe, sprawcze. Współpraca z Justyną -potrafi nazwać to co jest zamglone lub naprowadzić tak, że mówisz: „wow! to jest to !” Łagodne prowadzenie, naprowadzanie – to atuty Justyny, jej sposobu pracy. Ja jestem pod wrażeniem. Otwarł się we mnie większy kontakt z intuicją, bardziej zaufałam prowadzeniu przez Duszę. Zeszła presja, że muszę, a pojawiła się lekkość, zaciekawienie co mnie czeka za rogiem, po następnym kroku. Po prostu ufam temu co się przydarza. Wybrałam współpracę 1:1. Widzisz osobę pierwszy raz, ale od razu podświadomie otwiera się przestrzeń na porozumienie, otwarcie. Justyna tak potrafi poprowadzić sesję, że obrazy są wyraźne i zostają w Tobie na długo i cały czas pracują. Pracują też słowa – słowa mocy, które są Twoje i do Ciebie przemawiają. Piękne to! Dziękuję Ci Justyna z całego serca.

Małgorzata Syposz

Korzystałam ze wsparcia Justyny na indywidualnych konsultacjach. To wyjątkowa osoba 💚 Dzięki tym rozmowom zwróciłam uwagę na kilka aspektów w moim życiu, których do tej pory nie zauważałam. A teraz jest czas na manifestację tego, co zostało zasiane. Justyna, dziękuję
Małgorzata Golec

Zanim zaczęłam współpracę z Justyną zależało mi na zrozumieniu skąd biorą się moje bariery, blokady, ograniczenia. Skąd we mnie poczucie braku własnej wartości? Dlaczego robię coś co mi nie służy, skąd pochodzą powtarzające się schematy? Kolejnym tematem byłą chęć wzmocnienia głosu swojej intuicji.

Dzięki współpracy, w trakcie sesji z podświadomością, odnalazłam te sytuacje które, w pewnym momencie życia mnie chroniły, teraz gdy jestem dorosła są tylko ciężarem. Po rozpoznaniu tego co mi już nie służy, mogłam to zacząć uzdrawiać. Uzdrawianie to proces, który trwa, dziękuję za stare, i robię przestrzeń no to co nowe wspierające i odbudowujące moje poczucie wartości, bezpieczeństwa, miłości do samej siebie i radości z życia.

Dzięki wzmocnieniu z moją intuicja, korzystam z niej w każdej chwili, wiem i rozumiem, że odpowiedź na każde pytanie mam w sobie. Teraz nie boję się z tego korzystać, pewnie sięgam po głos mojego serca.

Dziękuję bardzo Justyna za ten piękny czas naszej podróży.

Monika Brzózka

Szeroko rozumiana dostępność. Dotyczy to zarówno przedstawicielki firmy Justyny ( jej delikatność, wyczucie, profesjonalizm), jak i tych wszystkich form do poprawy jakości życia, które oferuje: warsztaty ,kręgi i nade wszystko przeze mnie ulubione sesje coachingowe, w których łączy zrozumienie z czuciem. To daje niebywałe efekty. Gorąco polecam!
Małgorzata

FAQ

Ile trwają spotkania grupowe i czy są nagrywane?
Spotkania trwają 75-90 min. Nie ma z góry ustalonego sztywnego scenariusza i na dokładną długość spotkania wpływa ilość i głębokość tematów, które się na nim pojawią. Nagrania spotkań są dostępne przez 2 tygodnie na platformie (z możliwością ściągnięcia na swój nośnik na stałe).
Czy jest możliwość płatności w ratach
Możesz zapłacić w całości lub w dwóch ratach. Jeśli interesuje Cię ta opcja to napisz na wytwornia.obfitosci@op.pl
Jaka jest częstotliwość spotkań?
Przerwy między spotkaniami wynoszą od tygodnia do dwóch tygodni. Odstępy są tak dopasowane, by ugruntowała się zarówno wiedza i praktyka zdobyta podczas każdego spotkania oraz by transformacja miała czas się ugruntować.

Masz pytania?