W POŁĄCZENIU

Kurs łączenia się z własnymi Kronikami Akaszy

ze spokojem w umyśle.

Zyskaj wyraźny dostęp do mądrości Duszy i zacznij w pełni korzystać ze swojego potencjału.

 

 

Kurs, w którym nie tylko znajdziesz instrukcje łączenia się ze swoimi własnymi Kronikami Akaszy, ale również poznasz rolę umysłu w tym procesie.

Na podanych przykładach będziesz mogła jaśniej zrozumieć tę zależność oraz wybrać z podanych rozwiązań takie, które najlepiej wpłyną na spokój Twojego umysłu.

Dlaczego ten kurs jest wyjątkowy

Co oznacza łączenie się z własnymi Kronikami Akaszy

 

Łączenie się z Kronikami Akaszy to wyszlifowanie w sobie umiejętności otrzymywania przekazów płynących z pola duszy. To takie świadome i celowe łączenie się z mądrością, która przychodzi czasem w przebłyskach z intuicji. Mądrością pozbawioną ego.

Zawartość Kursu

Część 1: Czym są Kroniki Akaszy?

– co różni łączenie się z Kronikami dla siebie od łączenia się z Kronikami dla innych osób

– dodatkowe korzyści z procesu połączenia

Część 2: Jak świadomie łączyć się z Kronikami?

– wchodzenie do Kronik,  jak wymawiać słowa wejścia i wyjścia

– skąd wiadomo, że się połączyłam

– kanały przekazu informacji

– jak formułować pytania w Kronikach

– kogo można spotkać w Kronikach

– więcej informacji istotnych przed połączeniem

– przykładowe zastosowania połączenia z Kronikami

– o medytacji wchodzenia do Kronik

Część 3: Zasady bezpieczeństwa i wskazówki jak najlepiej skorzystać z przekazów z Duszy

Część 4: Case Study, czyli zaopiekowanie się umysłem pokazane na 4 przykładach. 

"

Do kursu dołączona jest medytacja prowadzona, która krok po kroku pomoże Ci przejść przez proces łączenia się z Kronikami.

Inwestycja  399 zł

Skondensowana wiedza zawarta w nagraniach video

Transkrypcja dołączona do każdego nagrania

Słowa wejścia i wyjścia z Kronik

Medytacja prowadząca przez proces łączenia się z Kronikami

Lista przykładowych pytań, które można zadać w Kronikach

Roczny dostęp do wszystkich materiałów

Moją wiedzę i doświadczenie skondensowałam w 80 minutach nagrań. Nie potrzebujesz wielu dni, żeby przez niego „przebrnąć”.

Kurs to jeden dzień, a proces, który rozpoczniesz będzie owocował przez całe Twoje życie.❤️

Kim jestem i dlaczego stworzyłam ten kurs

 

Justyna De Prado – w Wytwórni Obfitości łączę dwa światy. Świat duchowy i materialny. Świat duszy i świat umysłu.

Prowadzę sesje coachingowe sięgające duszy. Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzystam z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczę innych, jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.

Pomagam żyć w zgodzie z przekazami własnej duszy – wtedy szeroko rozumiana obfitość staje się stanem naturalnym.  

Moje doświadczenie

Opinie o pracy ze mną:

Decyzja o współpracy z Justyną była bardzo intuicyjna.
Czułam mocne pociąganie do tego, żeby wyjść poza rozum, który do tej pory był u mnie głównie eksploatowany. Rozwój duchowy, kontaktowanie się z Duszą działy się do tej pory trochę w formie partyzantki. Nadszedł jednak czas, kiedy zdecydowałam, że chcę uzyskać pełny kontakt ze wszystkim co jest we mnie, co może mi służyć, co jest mi dane.
W wyniku naszej współpracy pozwoliłam sobie w końcu na wyjazd i czerpię z życia pełnymi garściami.
Widzę tez różnicę w relacjach z ludźmi. Zmieniło się moje nastawienie, sposób postrzegania i działania.
W moim życiu doświadczam teraz swobody i lekkości. Nie znaczy to, że nie ma trudności. Są, ale wchodzę w nie teraz zupełnie z innej strony.
Ta lekkość bierze się też z otworzenia się na obszar duchowy w pełni. Wchodzę do Kronik, pytam, słucham, patrzę. Mam teraz poczucie połączenia i kompletności. Polecam taką przygodę. Przygodę, która wiąże się z dotarciem do własnej autentyczności.
Barbara Czekaj

Wydawało mi się, że Kroniki Akaszy są dla wybranych osób, że trzeba mieć jakiś wyższy poziom świadomości, żeby się za to zabrać. Bardzo się zdziwiłam, że to jest dla każdego możliwe i ucieszyłam się, że ja też tak mogę. Po programie, bez szczególnej koncentracji, jestem w stanie zauważać wskazówki. Jestem osobą, która jest bardzo w umyśle, dużo rozmyślam i rozważam. Przed przystąpieniem do programu mój umysł miał wiele do powiedzenia. Tym bardziej cieszę się, że się na to otworzyłam, bo dużo wyniosłam. Pozwoliłam sobie poznać, poczuć, doświadczyć i nie myśleć, tylko zobaczyć sercem. Zyskałam zrozumienie, że czasami można odpuścić, nie myśleć i poczuć sercem. Za to jestem bardzo wdzięczna.

Tatiana

Dziś skończyłam odsłuchiwanie kursu. Jest naprawdę fajnie przygotowany.  Filmiki nie są za długie i Justyna wyjaśnia w nich to, co akurat jest istotne. Fajne są też przykłady 4 kobiet.

Uważam, że po tym kursie, osoba mająca obawy co do wchodzenia do Kronik Akaszy, już się ich pozbędzie i z zaufaniem zacznie to praktykować .

Marlena

Jestem konsultantką ajurwedyjską i do pracy z ludźmi potrzebuję dużo serca i intuicji. Właśnie po to wzięłam udział w Programie u Justyny, by się na to otworzyć. Spotkania były dla mnie dużą niespodzianką i radością. Już samo ćwiczenie wchodzenia do Przestrzeni Akaszy uwrażliwia na sygnały, które do nas przychodzą. Po programie widzę wyraźniej znaki, które się pojawiają i idę za nimi. Znacznie łatwiej jest mi puścić kontrolę umysłu. Umiem przepuścić swoją wiedzę przez serce i pracować sercem. To daje zupełnie inną jakość.

Lucyna Bojanowska

Jak zmienia się życie dzięki połączeniu z Duszą mówią uczestniczki

Programu z Duszą, Sercem i Intuicją.

Masz pytania?