Zasiej WŁAŚCIWE ziarno na wiosnę

Warsztat tworzenia

i wysyłania intencji.

 

ŚRODA 20 MARCA

GODZ. 17:15- 18:45

Warsztat, na którym stworzysz intencję płynącą z serca i sformułujesz ją tak, by cały umysł był na TAK.

Podczas tego warsztatu:

Otworzymy kanał połączenia z duszą

Wyłapiesz intencję płynąca z Twojej najgłębszej mądrości

Dobierzemy odpowiednie słowa, które pochodzącą z duszy i otrzymają zgodę umysłu (możesz liczyć na moje indywidualne wsparcie w tym temacie)

Zasiejemy to właściwe ziarno we wspólnej medytacji, która wzmocni manifestację

Ten warsztat nie będzie nagrywany, energii, która powstanie na spotkaniu nie da się odtworzyć w nagraniu, więc zapraszam Cię do u działu na żywo.

 

Kluczem do tego, by intencje materializowały się tak, jak tego pragniemy (albo jeszcze piękniej) jest nasza podświadomość.

 To, co po usłyszeniu i wysłaniu intencji dzieje się w podświadomości, w dużej mierze decyduje o tym czy i jak Twoja intencja się zmaterializuje.

 

 

Dlatego pomogę Ci stworzyć takie słowa, które:

odzwierciedlą pragnienie duszy i jednocześnie nastawią umysł podświadomy na wspieranie tego przekazu,

kiedy je słyszysz, sprawiają, że czujesz ciepło na sercu i jednocześnie spokój i zgodę w głowie,

otwierają Cię na otrzymywanie z pewnością i zaufaniem; z motywacją i z spokojem.

 

 Pomogę Ci w tym korzystając z połączenia z intuicją, z przestrzenią duszy i kart rozwojowych.

Możesz wybrać jedną z dwóch opcji:

Warsztat solo:

Warsztat  tworzenia i wysyłania intencji, udział na żywo ( na zoomie)

ŚRODA 20 MARCA O GODZ. 17:15- 18:45

Ten warsztat nie będzie nagrywany, energii, która powstanie na spotkaniu nie da się odtworzyć w nagraniu, więc zapraszam Cię do u działu na żywo.

INWESTYCJA 49 ZŁ.

Warsztat +konsultacja:

Warsztat  tworzenia i wysyłania intencji, udział na żywo ŚRODA 20 MARCA O GODZ. 17:15- 18:45

60-minutowa indywidualna konsultacja w terminie do końca kwietnia 2024r. Podczas konsultacji wyłapię wpisane w Twój umysł świadomy i podświadomy schematy, które nie służą Twojej intencji i zaczniemy je zmieniać. To jak dodanie żyznej gleby Twoim pragnieniom i marzeniom.

Termin konsultacji ustalimy indywidualnie.

INWESTYCJA 200 ZŁ.

Justyna De Prado

 

W Wytwórnia Obfitości pracuję z kobietami, które nie chcą już dłużej czuć, że w jakiejś części marnują swoje życie, że nie wykorzystują w pełni swojego potencjału.

Pomagam im dotrzeć do mądrości ich duszy i realizować to, do czego zostały powołane na ten świat, by na co dzień mogły doświadczać lekkości, spójności i uczucia rewelacyjnie przeżywanego życia.

 

Poznaj opinie po pierwszej konsultacji:

Bardzo Ci dziękuję za wczorajsze spotkanie i trafne uwagi. Dla mnie było to bardzo ważne i dużo mi rozjaśniło w mojej kwestii.
Mam odczucie, że już sama ta rozmowa dużo mi pokazała i ukierunkowała moje dążenia i wahania. Masz bardzo dobre podejście, taki spokojny głos i ogrom wiedzy. Dziękuję!

Agnieszka

Otworzyły mi się dzisiaj wrota na drogę do domu, drogę wyboista i krętą ale zza ostatniego zakrętu mogę wyjść cała na biało i wtedy zobaczę na horyzoncie swój dom..I otrzymałam możliwość przejścia tej drogi z GPSem:) Ileż czasu mi to może zaoszczędzić i sprawić że przejdę ją łagodnie….pięknie!

Asia

Jesteś niesamowita w tym co robisz – jestem pod wrażeniem Twojej wnikliwości, skuteczności i widzenia tych najważniejszych punktów dla klienta.

Gosia

Miałam taką wyrwę w środku i to zdanie ją zakleiło. Czuję, że teraz mam się na czym wesprzeć. Mam stabilną postawę. To nieprawdopodobne uczucie, którego nigdy wcześniej nie miałam…

Anna

Masz pytania?