Webinar „Jak pracować z kartami”

 

 

 +

 

 

KARTY rozwojowe Rozmowy z Duszą”

 

 

NAMACALNY KANAŁ DLA GŁOSU DUSZY 💫

CZYM SĄ KARTY „ROZMOWY Z DUSZĄ”:

Karty rozwojowe „Rozmowy z Duszą” zostały stworzone w połączeniu z Kronikami Akaszy. Pozwalają ODCZYTAĆ PODPOWIEDZI PŁYNĄCE Z SERCA, INTUICJI, DUSZY.

– Z ich pomocą DOTRZESZ DO KOMUNIKATÓW, DO KTÓRYCH NIE MASZ DOSTĘPU NA CO DZIEŃ. Zakodowane są one bowiem w podświadomości i w dużej mierze decydują o Twoich działaniach, a tym samym o Twoim życiu.

– Docierasz do kodów podświadomości i jednocześnie dostajesz PODPOWIEDZI Duszy, które pozwolą Ci zmienić to, co ograniczające i umocnić to, co wspierające.

– W opakowaniu znajdziesz trzy talie: UŚWIADOMIENIE, POZA ŚWIADOMOŚCIĄ i PODPOWIEDŹ DUSZY. Razem 52 karty.

– Istnieje PRZYNAJMNIEJ 5 SPOSOBÓW pracy z kartami „Rozmowy z Duszą”. Wszystkie je prezentujemy w webinarze, który otrzymasz  po zakupie . Możesz stosować karty, by podjąć decyzję, odkryć swoje blokady, usłyszeć podpowiedź Duszy na dany dzień. Możesz je również wykorzystać jako narzędzie do pracy z innymi osobami.

DOTYCHCZASOWE OPINIE

 

 

 

Od razu wypróbowałam i muszę powiedzieć…
Cudowna robota. Piękne przekazy.
Dziękuję :*:*

Jestem początkująca w rozwoju. Długo szukałam narzędzia, które odpowiedziałoby na moje pytania tak, by było to dla mnie zrozumiałe i znalazłam. Dzięki Darii i Justynie znalazłam sposób na pracę z kartami. Dziewczyny w prosty sposób pokazują, jak karty mogą służyć w codzienności, a dla mnie to bardzo ważne (dotychczas postrzegałam rozwój duchowy i osobisty jako ciężką pracę, poza codziennością). Nie mówiąc już o tym, że karty są po prostu śliczne. Czuję radość, kiedy trzymam je w rękach i miłość, płynącą z Podpowiedzi Duszy.

Pokazałam i dałam użyć Waszych kart na warsztacie Vedic Art. Miłość od pierwszego wejrzenia. Wzruszenie i łzy. Ależ one są DOBRE.

 

WYMIANA ENERGETYCZNA: 150 zł

(koszty wysyłki wliczone w cenę)

płatne na konto

Digital Budda

63 1140 2004 0000 3202 8113 8984 (mbank)

tytuł przelewu: webinar o kartach

 

PO DOKONANIU WPŁATY:

 – prosimy o maila na wytwornia.obfitosci@op.pl z numerem paczkomatu i telefonem lub adresem do wysyłki pocztą (jeśli mieszkasz poza Polską- napisz do nas przed zakupem, by ustalić ostateczną cenę)

– w odpowiedzi na maila wyślemy dostęp do webinaru, na którym prezentujemy możliwe sposoby pracy z kartami. Dodatkiem są pytania pomocnicze, które mogą posłużyć do rozwinięcia przekazów płynących z kart.

TALIĘ KART WYŚLEMY W PRZECIĄGU 24H 🙂

O AUTORKACH 

 

 

 

 

Justyna z Wytwórni Obfitości

Pomaga kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu. Certyfikowany coach, który łączy coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzy medytacje szyte na miarę i pracuje z podświadomością. Korzysta z mądrości Kronik Akaszy. Wszystko to, by prawo przyciągania działało wspierając obfitość we wszystkich dziedzinach życia.💫

wytwornia.obfitosci@op.pl

 

Daria z Mapy Przeznaczenia

Certyfikowana numerolożka, anielska uzdrowicielka, channelerka, kronikarka. Czyta Kroniki Akaszy i uczy tego innych. Pisze portrety duszy. Wszystko po to, by wspomagać w połączeniu z Duszą oraz osiąganiu harmonii w każdym aspekcie życia.

mapofdestiny@gmail.com