Webinar „Jak pracować z kartami”

 

 

 +

 

 

KARTY rozwojowe Rozmowy z Duszą”

 

 

NAMACALNY KANAŁ DLA GŁOSU DUSZY 💫

CZYM SĄ KARTY „ROZMOWY Z DUSZĄ”:

Karty rozwojowe „Rozmowy z Duszą” zostały stworzone w połączeniu z Kronikami Akaszy. Pozwalają ODCZYTAĆ PODPOWIEDZI PŁYNĄCE Z SERCA, INTUICJI, DUSZY.

– Z ich pomocą DOTRZESZ DO KOMUNIKATÓW, DO KTÓRYCH NIE MASZ DOSTĘPU NA CO DZIEŃ. Zakodowane są one bowiem w podświadomości i w dużej mierze decydują o Twoich działaniach, a tym samym o Twoim życiu.

– Docierasz do kodów podświadomości i jednocześnie dostajesz PODPOWIEDZI Duszy, które pozwolą Ci zmienić to, co ograniczające i umocnić to, co wspierające.

– W opakowaniu znajdziesz trzy talie: UŚWIADOMIENIE, POZA ŚWIADOMOŚCIĄ i PODPOWIEDŹ DUSZY. Razem 52 karty.

– Istnieje PRZYNAJMNIEJ 5 SPOSOBÓW pracy z kartami „Rozmowy z Duszą”. Wszystkie je prezentujemy w webinarze, który otrzymasz  po zakupie . Możesz stosować karty, by podjąć decyzję, odkryć swoje blokady, usłyszeć podpowiedź Duszy na dany dzień. Możesz je również wykorzystać jako narzędzie do pracy z innymi osobami.

 

Na nagraniu pokazujemy jeden ze sposobów używania kart.

Ten i kilka innych prezentujemy i omawiamy na webinarze, który tworzy zestaw z kartami 🙂

DOTYCHCZASOWE OPINIE

 

 

 

Karty są rewelacyjne. Poszerzają znacznie pole percepcji. Trafiają w punkt. Pomagają w wyborach. Nieraz zaskakują, gdyż pokazują inny punkt widzenia. Korzystam codziennie i moje siostry też ich doświadczyły. Jedna z sióstr w ciężkiej sytuacji wylosowała kartę przyjemność i informację że ważny jest teraz dla niej odpoczynek. Od razu zobaczyłam uśmiech i ulgę na jej twarzy. Pozwoliła sobie na to. Dziękuję że stworzyłyście takie karty. Czuć że przepływa przez nie miłość. Mają moc i pięknie można z nimi pracować.

Jestem początkująca w rozwoju. Długo szukałam narzędzia, które odpowiedziałoby na moje pytania tak, by było to dla mnie zrozumiałe i znalazłam. Dzięki Darii i Justynie znalazłam sposób na pracę z kartami. Dziewczyny w prosty sposób pokazują, jak karty mogą służyć w codzienności, a dla mnie to bardzo ważne (dotychczas postrzegałam rozwój duchowy i osobisty jako ciężką pracę, poza codziennością). Nie mówiąc już o tym, że karty są po prostu śliczne. Czuję radość, kiedy trzymam je w rękach i miłość, płynącą z Podpowiedzi Duszy.

Pokazałam i dałam użyć Waszych kart na warsztacie Vedic Art. Miłość od pierwszego wejrzenia. Wzruszenie i łzy. Ależ one są DOBRE.

Karty są magiczne. Pracuję z nimi wówczas kiedy mam głębsze pytania i dostaję idealną podpowiedź duszy, zawsze trafioną w punkt, choć czasem muszę się nad nią pochylić chwilę dłużej. Bardzo Wam dziękuję .

Na gorąco po obejrzeniu webinaru. Super się ogląda. Pierwsza myśl to: „gdybym go wcześniej obejrzała to od razu bym zamówiła karty”😀. Cudowne narzędzie. Właśnie przestrzeń integracji z samą sobą, otwieranie się na czucie płynące z ciała, rozpuszczanie przekonań i emocji które już mi nie służą to obszary, które ostatnio są mi bliskie. Oglądając webinar czułam, że wszystko, o czym na nim mówicie, ze mną rezonuje. Jeszcze raz dziękuję i wyrazy wdzięczności dla Ciebie i Darii.

 

WYMIANA ENERGETYCZNA: 166 zł

Zakupu możesz dokonać przez sklep https://wytworniaobfitosci.pl/produkt/webinar-karty-rozwojowe/ , bądź bezpośrednio na konto bankowe

Wytwórnia Obfitości

43 1050 1764 1000 0090 8304 7853

Tytuł przelewu : webinar z kartami

 

PO DOKONANIU WPŁATY:

 – prosimy o maila na wytwornia.obfitosci@op.pl z numerem paczkomatu i telefonem lub adresem do wysyłki pocztą (jeśli mieszkasz poza Polską- napisz do nas przed zakupem, by ustalić ostateczną cenę)

– w odpowiedzi na maila wyślemy dostęp do webinaru, na którym prezentujemy możliwe sposoby pracy z kartami. Dodatkiem są pytania pomocnicze, które mogą posłużyć do rozwinięcia przekazów płynących z kart.

TALIĘ KART WYŚLEMY W PRZECIĄGU 48 H 🙂

O AUTORKACH 

 

 

 

Justyna z Wytwórni Obfitości

W Wytwórni Obfitości pomaga kobietom wzmocnić kontakt z intuicją i wyraźnie słyszeć przekazy swojej duszy. Dzięki temu z lekkością, łatwością i w zgodzie ze sobą mogą podejmować zarówno te codzienne, jak i te przełomowe życiowe decyzje.

Prowadzi sesje coachingowe sięgające duszy. Stosuje autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzysta z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczy innych jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.

wytwornia.obfitosci@op.pl

 

Daria z Mapy Przeznaczenia

Certyfikowana numerolożka, anielska uzdrowicielka, channelerka, kronikarka. Czyta Kroniki Akaszy i uczy tego innych. Pisze portrety duszy. Wszystko po to, by wspomagać w połączeniu z Duszą oraz osiąganiu harmonii w każdym aspekcie życia.

mapofdestiny@gmail.com