Trochę więcej o mnie 🙂

 

Już w czasach, kiedy pracowałam w międzynarodowej korporacji ciągnęło mnie bardziej do ludzi, niż do procesów. To właśnie tam robiłam moje pierwsze kroki w mentoringu i coachingu i to właśnie tam uświadomiłam sobie, że to jest tylko początek stawania w swojej prawdziwej mocy. Moją pierwszą i najważniejszą wartością z życiu jest wolność. W korporacji czułam, że nie mam jej tyle, ile potrzebuję. Stopniowo oddalałam się więc od tamtej rzeczywistości, by mieć pełny wpływ na to, jak wygląda moje życie.

Od 2015 roku jestem dyplomowanym coachem z międzynarodową certyfikacją ICF. Kilka lat temu zaczęłam jednak wychodzić poza ogólnie przyjęte schematy sesji coachingowych.

Im więcej sesji było za mną, tym bardziej czułam, że można pójść głębiej, by dostrzec i jednocześnie rozpuścić to, co najbardziej przeszkadza, blokuje, utrudnia życie w pełnej obfitości i lekkości. Czułam, że można to zrobić, ale jeszcze nie wiedziałam jak… W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie poznałam wiele dziedzin i metod rozwoju. Te, które najbardziej pomogły mi w pożegnaniu tego, co stare i przywitaniu siebie w pełni, pozostały ze mną na dłużej. (RTT, dekodyka, psychologia ajurwedyjska, Kroniki Akaszy).

Od 2 lat prowadzę coaching sięgający duszy. Pomagam kobietom wzmocnić kontakt z intuicją, łączyć się z głosem duszy. Jednocześnie daję umysłowi pełne zaopiekowanie, by pomagał materializować przekazy z intuicji, nie zaś je negował i zagłuszał (umysł musi poczuć się bezpiecznie w tej współpracy z intuicją).

Pomagam na stałe zmieniać przekonania zarówno w umyśle świadomym jak i podświadomym.

Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał.

Dzięki psychologii ajurwedyjskiej (kurs Agni Ajurweda „ Psychologia ajurwedyjska dla profesjonalistów) „pogodziłam się” z wrażliwą częścią siebie. (Mój wcześniej zakodowany schemat mówił mi, że muszę być silna, a czucie mnie osłabia). Wtedy otworzyła się dla mnie całkowicie nowa jakość interakcji z klientkami. Porzuciłam schematy i pozwoliłam prowadzić się intuicji. Teraz pomagam również innym kobietom kontaktować się z ich wewnętrznym głosem zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują (między innymi poprzez Kroniki Akaszy – uczę jak łączyć się ze swoimi Kronikami).

Prywatnie jestem w związku z bardzo energicznym mężczyzną krwi hiszpańskiej – stąd też moje nazwisko. Mieszanka naszych genów okazała się dość wybuchowa i dwójka naszych synów sprawia, że na co dzień nie czujemy nudy 😉

Mieszkamy w Gdańsku w domu, o którym marzyłam przez wiele lat wcześniej, zanim się zmaterializował. Wierzę w moc prawa przyciągania i znam zasady urzeczywistniania pragnień (tego też uczę na moich sesjach 🙂 ).

Uwielbiam wyjazdy do lasu, spacery, jazdę na rowerze. Lubię jogę i ciągnie mnie do gimnastyki słowiańskiej. Regularny kontakt z naturą jest dla mnie sposobem na codzienną równowagę.

Podczas spotkań z klientkami intuicja jest moim głównym przewodnikiem. Łącząc ją z wiedzą i znaczącym już doświadczeniem sprawiam, że dojście do szeroko rozumianej obfitości staje się cudowną przygodą.