Podczas konsultacji:

 

∞ poznamy się, na spokojnie skupimy się na Tobie i Twojej sytuacji

∞ „wyłapię” schematy, które mogą Ci już nie służyć

∞ odblokujesz energię, oczyścisz myśli

∞ wyślesz sygnał do Wszechświata, że dajesz sobie uwagę więc jesteś warta uwagi (dajesz coś sobie = jesteś warta, by otrzymywać)

∞ dostaniesz wiedzę o sobie, szersze spojrzenie i kolejne kroki do życia w swoim pełnym potencjale

∞ poczujesz wsparcie bez oceniania

∞ poczujesz, czy chcesz ze mną dalej pracować. Jeśli tak, to będziemy mogły dobrać najkorzystniejszą formę współpracy.

Czas trwania konsultacji to ok. 40 min.

O wstępnej konsultacji

Bardzo Ci dziękuję za wczorajsze spotkanie i trafne uwagi. Dla mnie było to bardzo ważne i dużo mi rozjaśniło w mojej kwestii.
Mam odczucie, że już sama ta rozmowa dużo mi pokazała i ukierunkowała moje dążenia i wahania. Masz bardzo dobre podejście, taki spokojny głos i ogrom wiedzy. Dziękuję!

Agnieszka

Otworzyły mi się dzisiaj wrota na drogę do domu, drogę wyboista i krętą ale zza ostatniego zakrętu mogę wyjść cała na biało i wtedy zobaczę na horyzoncie swój dom..I otrzymałam możliwość przejścia tej drogi z GPSem:) Ileż czasu mi to może zaoszczędzić i sprawić że przejdę ją łagodnie….pięknie!

Asia

Spotkania z Tobą wnoszą zupełnie nowe jakości do mojego życia – zmiany są subtelne (jak ruch skrzydeł motyla), trudne do nazwania a tym bardziej do opisania, ale mają w sobie coś z lekkości i coś z radości (bardzo podstawowej radości, organicznej). Ja się zmieniam, miejsce z którego patrzę się zmienia…

Małgosia

Jesteś niesamowita w tym co robisz – jestem pod wrażeniem Twojej wnikliwości, skuteczności i widzenia tych najważniejszych punktów dla klienta. 

Gosia

Miałam taką wyrwę w środku i to zdanie ją zakleiło. Czuję, że teraz mam się na czym wesprzeć. Mam stabilną postawę. To nieprawdopodobne uczucie, którego nigdy wcześniej nie miałam…

Anna

Masz pytania?