SESJE INDYWIDUALNE

Wytwórnia Obfitości

Możliwe formy współpracy indywidualnej:

PAKIET „POŁĄCZNIE”

 

💫  Zyskasz wyraźne połączenie ze swoją intuicją.

Pokażę Ci sposoby, dzięki którym na co dzień będziesz mogła pytać swoje wnętrze o opinię, o decyzję, o kierunek i będziesz umiała odczytywać te przekazy.

💫Zyskasz połączenie i głębsze zrozumienie tego, co Cię blokuje w podążaniu za Twoją Duszą, w dojściu do pełnej obfitości.

Wybierzemy 2 najbardziej utrudniające i ciążące przekonania i przetransformujemy je na takie, z którymi czujesz głębokie połączenie, i które wspierają Cię w dojściu do pełnej obfitości.

💫Połączysz się z Twoim umysłem podświadomym, by zmienić stare połączenia i przekodować się na obfitość.

Dzięki mojej autorskiej metodzie (połączenie RTT, dekodyki i slajdów docelowych) dojdziemy do blokujących kodów i emocjami z nimi związanymi, by jeszcze na tej samej sesji zamienić je na wspierające przekonania i emocje. Dzięki dopasowanemu do Ciebie nagraniu, będziesz w stanie utrwalać efekty tej przemiany przez kolejne dni, by na stałe zakodowały się w podświadomości. Więcej o mojej autorskiej metodzie pracy z podświadomością TUTAJ.

3- MIESIĘCZNY PROGRAM „OBFITOŚĆ”

 

💫  Zawiera wszystkie elementy z pakietu „POŁĄCZENIE” 

oraz dodatkowo

💫 Nauczę Cię łączyć się z głosem własnej Duszy, z Intuicją zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Przeprowadzę Cię przez proces łączenia z Twoimi Kronikami Akaszy i pokażę sposoby na to, by umysł czuł się komfortowo i spokojnie, podczas gdy intuicja daje Ci jasne przekazy. Dodatkowo znajdziemy sposoby na to, byś czuła pewność, odwagę i spokój, by za tymi przekazami podążać i je materializować.

Sesje indywidualne ze mną

to możliwość skorzystania z:

Sesji coachingowych z certyfikowanym coachem z wieloletnim doświadczeniem

Ponad 6 lat doświadczenia. Ponad tysiąc godzin przepracowanych z klientkami, co owocuje autorskimi połączeniami praktyk, narzędzi, form i metod. Po to, byś z Wytwórnią Obfitości doszła do stanu życiowego dostatku w najszybszym możliwym czasie.

Narzędzi umożliwiających pracę na poziomie podświadomym

Nasz umysł świadomy ma nikły wpływ na nasze życie. To nasza podświadomość w ponad 90% decyduje o naszych myślach, emocjach, zachowaniu. Umysł podświadomy jest jak twardy dysk, na który wgrywają się schematy działania, przekonania, interpretacje świata. Ten dysk wymaga uaktualniania. Często jest jednak tak, że będąc dorosłymi kobietami kierujemy się przekonaniami stworzonymi w wyniku interpretacji dokonanej przez małą dziewczynkę.Czujemy blokady, ale nawet nie pamiętamy w jaki sposób się one pojawiły.

Posiadam SKUTECZNE metody pracy z podświadomością po to by zmieniać dogłębnie, a nie tylko powierzchownie. Więcej o tym, jak pracuję z podświadomością dowiesz się TUTAJ.

Diagnozowania w oparciu o psychologię ajurwedyjską.

Ta najstarsza psychologia na świecie podchodzi holistycznie do życia : ciało, umysł, emocje, dusza. Jako absolwentka Psychologii ajurwedyjskiej dla profesjonalistów, już po kilku minutach rozmowy w czasie sesji coachingowej, będę w stanie wyczuć jaka dosza króluje w twojej głowie i podpowiedzieć rozwiązania, które ją zbalansują.

Praktyk wykorzystujących wiedzę z fizyki kwantowej.

Zawiłe kwestie fizyki kwantowej można bardzo praktycznie wykorzystać w codziennym życiu : prawo przyciągania, wibracje cząsteczek, transerfing, tworzenie slajdów, wahadła energetyczne, przechodzenie na linię życia, która zapewnia Ci obfitość. To tylko niektóre aspekty, które pozwolą Ci spojrzeć na życie z innej perspektywy i wpłynąć na nie stosując naukowo udokumentowane techniki.

Medytacji szytych na miarę

Dzięki medytacjom i wizualizacjom docieramy do głębszych poziomów umysłu. Wyciszenie, jasność działania, motywacja, pobudzenie kreatywności, tworzenie nowych połączeń nerwowych- to tylko niektóre możliwości, które dają te formy pracy. Jest to wspaniałe uzupełnienie i wzmocnienie sesji.

i

Dodatkowych materiałów udostępnianych do pracy między sesjami

By osiągnąć wymarzone rezultaty rozwoju osobistego i duchowego kluczowe jest działanie i wprowadzenie w życie wniosków praktyk opracowanych w czasie sesji. Po każdej sesji wspólnie opracujemy kolejne kroki i działania, tak by były one zgodne z Tobą i możliwe do wykonania. Będę udostępniać Ci też nagrania lub narzędzia, które pozwolą poszerzyć Twoją perspektywę w danym temacie i sprawią, że Twoja do obfitości będzie ciekawsza i przyjemniejsza.

Justyna De Prado

 

W Wytwórni Obfitości zjednuję DUSZĘ i UMYSŁ. To dzięki temu możliwe jest wyraźne postrzeganie przekazów duszy i realizowanie ich w rzeczywistości.

Pomogę Ci odbierać i urzeczywistniać informacje z przestrzeni duszy, by wejść na ścieżkę spełnienia i codzienne żyć w zgodzie ze sobą.

Wtedy spokój, spójność, ukojenie, pewność i zaufanie staną się tym, czego doświadczasz na co dzień.

Prowadzę sesje coachingowe sięgające duszy. Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzystam z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczę innych jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.

 

Pomogę Ci żyć w zgodzie z przekazami własnej duszy – wtedy szeroko rozumiana obfitość stanie się Twoim stanem naturalnym.

 

Poznaj opinie na temat pracy ze mną:

Moje życie zawodowe i rodzinne zabrnęło w martwy punkt. Pytania, które padały podczas sesji spowodowały, że odważyłam się zrealizować swoje marzenie i skonkretyzować działania. Bardzo podobała mi się cykliczność spotkań i forma rozmowy on line przez komputer bez konieczności wychodzenia z domu.Nasze rozmowy pomogły mi przestawić moje myślenie i zmobilizowały mnie do działania Zaczynając pracę z Justyną wiedziałam tyko tyle, że nie jestem szczęśliwa. Po kilku sesjach udało mi się wejść na drogę realizacji moich marzeń.Nie chcę już być wielofunkcyjnym urządzeniem obsługującym rodzinę, bo postanowiłam zrealizować swój plan i nie zapominać o sobie. Nie będę już rezygnować z siebie… na pewno!

Dorota

Zaczęło się od poszukiwania celów zawodowych, a skończyło na tym, że przeszłam całkowitą metamorfozę! Przestałam martwić się tym, co powiedzą inni na mój temat, zaczęłam lubić siebie samą, odnalazłam siłę w sobie. Teraz wiem, że szukanie spełnienia w pracy zawodowej jest o wiele prostsze. Będę kierować się swoimi upodobaniami i wiem, że na pewno znajdę zajęcie, które mnie uszczęśliwi, bo to wszystko jest we mnie. A najważniejsze dla mnie jest to, że gdy polubiłam siebie, moi bliscy jeszcze bardziej mnie polubili i żyje nam się razem jeszcze lepiej.

Polecam pracę z Justyną! Wyciąga z ludzi to, co najlepsze, daje wiarę w siebie. Ma dar rozmawiania z ludźmi. Przede wszystkim szacunek do innych i brak wywierania presji na rozmówcy. Chciałabym, żeby więcej kobiet poczuło się szczęśliwych tak jak ja!

Asia

Szeroko rozumiana dostępność. Dotyczy to zarówno przedstawicielki firmy Justyny ( jej delikatność, wyczucie, profesjonalizm), jak i tych wszystkich form do poprawy jakości życia, które oferuje: warsztaty ,kręgi i nade wszystko przeze mnie ulubione sesje coachingowe, w których łączy zrozumienie z czuciem. To daje niebywałe efekty. Gorąco polecam!

Małgorzata

Masz pytania?