TWOJA OSOBISTA

WYTWÓRNIA OBFITOŚCI

Skorzystaj z pełni mocy Wytwórni Obfitości

dostosowując ją do swoich potrzeb i możliwości.

Twoja OSOBISTA WYTWÓRNIA OBFITOŚCI

to możliwość skorzystania z:

Sesji coachingowych z certyfikowanym coachem z wieloletnim doświadczeniem

Ponad 6 lat doświadczenia. Ponad tysiąc godzin przepracowanych z klientkami, co owocuje autorskimi połączeniami praktyk, narzędzi, form i metod. Po to, byś z Wytwórnią Obfitości doszła do stanu życiowego dostatku w najszybszym możliwym czasie.

Narzędzi umożliwiających pracę na poziomie podświadomym

Nasz umysł świadomy ma nikły wpływ na nasze życie. To nasza podświadomość w ponad 90% decyduje o naszych myślach, emocjach, zachowaniu. Umysł podświadomy jest jak twardy dysk, na który wgrywają się schematy działania, przekonania, interpretacje świata. Ten dysk wymaga uaktualniania. Często jest jednak tak, że będąc dorosłymi kobietami kierujemy się przekonaniami stworzonymi w wyniku interpretacji dokonanej przez małą dziewczynkę.Czujemy blokady, ale nawet nie pamiętamy w jaki sposób się one pojawiły.

Posiadam SKUTECZNE metody pracy z podświadomością po to by zmieniać dogłębnie, a nie tylko powierzchownie. Więcej o tym, jak pracuję z podświadomością dowiesz się TUTAJ.

Diagnozowania w oparciu o psychologię ajurwedyjską.

Ta najstarsza psychologia na świecie podchodzi holistycznie do życia : ciało, umysł, emocje, dusza. Jako absolwentka Psychologii ajurwedyjskiej dla profesjonalistów, już po kilku minutach rozmowy w czasie sesji coachingowej, będę w stanie wyczuć jaka dosza króluje w twojej głowie i podpowiedzieć rozwiązania, które ją zbalansują.

Praktyk wykorzystujących wiedzę z fizyki kwantowej.

Zawiłe kwestie fizyki kwantowej można bardzo praktycznie wykorzystać w codziennym życiu : prawo przyciągania, wibracje cząsteczek, transerfing, tworzenie slajdów, wahadła energetyczne, przechodzenie na linię życia, która zapewnia Ci obfitość. To tylko niektóre aspekty, które pozwolą Ci spojrzeć na życie z innej perspektywy i wpłynąć na nie stosując naukowo udokumentowane techniki.

Medytacji szytych na miarę

Dzięki medytacjom i wizualizacjom docieramy do głębszych poziomów umysłu. Wyciszenie, jasność działania, motywacja, pobudzenie kreatywności, tworzenie nowych połączeń nerwowych- to tylko niektóre możliwości, które dają te formy pracy. Jest to wspaniałe uzupełnienie i wzmocnienie sesji.

i

Dodatkowych materiałów udostępnianych do pracy między sesjami

By osiągnąć wymarzone rezultaty rozwoju osobistego i duchowego kluczowe jest działanie i wprowadzenie w życie wniosków praktyk opracowanych w czasie sesji. Po każdej sesji wspólnie opracujemy kolejne kroki i działania, tak by były one zgodne z Tobą i możliwe do wykonania. Będę udostępniać Ci też nagrania lub narzędzia, które pozwolą poszerzyć Twoją perspektywę w danym temacie i sprawią, że Twoja do obfitości będzie ciekawsza i przyjemniejsza.

Jak możesz skorzystać z OSOBISTEJ WYTWÓRNI OBFITOŚCI.

Możliwe formy współpracy:

PAKIETY SESJI INDYWIDUALNYCH

Ilość i częstotliwość sesji dopasowujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Spotykamy się 4, 3 lub 2 razy w miesiącu na godzinną sesję on-line. Co miesiąc decydujesz czy i z jaką częstotliwością spotkań chcesz kontynuować.

od 590zł  

Szczegóły cennika

4 sesje w miesiącu – 890zł*

3 sesje w miesiącu- 790 zł*

2 sesje w miesiącu – 590zł*

*cena pakietu miesięcznego składającego się z 2,3 lub 4 sesji.

SESJE Z PODŚWIADOMOŚCIĄ „REGRESYWNA TRANSFORMACJA KODÓW PODŚWIADOMOŚCI”

Sesje, dzięki którym możliwa jest rozmowa z umysłem podświadomym. To właśnie tam znajduje się większość blokad i struktur, które ograniczają nas w dojściu do wymarzonych rezultatów. Stosuję autorską metodę „Regresywna Transformacja Kodów Podświadomości”, w której łączę elementy RTT (Rapid Transformational Therapy) oraz Dekodyki. Więcej o tej metodzie TUTAJ.

od 450zł

Szczegóły cennika

1 sesja z podświadomością – 450zł

2 sesje z podświadomością – 850zł

3 sesje z podświadomością – 1250zł

3-MIESIĘCZNY PROGRAM „PRZYCIĄGNIJ DO SIEBIE OBFITOŚĆ”

3 miesiące wspólnej pracy

9 sesji (w tym 2 sesje z podświadomością i nauka łączenia się z własnymi Kronikami Akaszy)

medytacje pomocne w uwalnianiu przeszkód lub pomagające połączyć się z Kronikami Akaszy

1 medytacja stworzona specjalnie dla Ciebie

3500zł

Więcej szczegółów

1 miesiąc – łapiemy stare, ograniczające przekonania i kodujemy nowe- wspierające

2 miesiąc – skupiamy się na emocjach – ich „odkopywaniu”, uwalnianiu i wyrażaniu

3 miesiąc – poświęcamy na prawo przyciągania i zapraszanie obfitości

Możliwa płatność w 3 ratach po 1200zł.

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy

3 + 15 =

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Poznaj opinie na temat pracy ze mną:

Zaczęło się od poszukiwania celów zawodowych, a skończyło na tym, że przeszłam całkowitą metamorfozę! Przestałam martwić się tym, co powiedzą inni na mój temat, zaczęłam lubić siebie samą, odnalazłam siłę w sobie. Teraz wiem, że szukanie spełnienia w pracy zawodowej jest o wiele prostsze. Będę kierować się swoimi upodobaniami i wiem, że na pewno znajdę zajęcie, które mnie uszczęśliwi, bo to wszystko jest we mnie. A najważniejsze dla mnie jest to, że gdy polubiłam siebie, moi bliscy jeszcze bardziej mnie polubili i żyje nam się razem jeszcze lepiej.

Polecam pracę z Justyną! Wyciąga z ludzi to, co najlepsze, daje wiarę w siebie. Ma dar rozmawiania z ludźmi. Przede wszystkim szacunek do innych i brak wywierania presji na rozmówcy. Chciałabym, żeby więcej kobiet poczuło się szczęśliwych tak jak ja!

Asia

Moje życie zawodowe i rodzinne zabrnęło w martwy punkt. Pytania, które padały podczas sesji spowodowały, że odważyłam się zrealizować swoje marzenie i skonkretyzować działania. Bardzo podobała mi się cykliczność spotkań i forma rozmowy on line przez komputer bez konieczności wychodzenia z domu.Nasze rozmowy pomogły mi przestawić moje myślenie i zmobilizowały mnie do działania Zaczynając pracę z Justyną wiedziałam tyko tyle, że nie jestem szczęśliwa. Po kilku sesjach udało mi się wejść na drogę realizacji moich marzeń.Nie chcę już być wielofunkcyjnym urządzeniem obsługującym rodzinę, bo postanowiłam zrealizować swój plan i nie zapominać o sobie. Nie będę już rezygnować z siebie… na pewno!

Dorota

Miałam dużo pomysłów, ale nie udawało mi się ich zacząć realizować. Chciałam, żeby Justyna mi w tym pomogła. Przede wszystkim utwierdziłam się w myśleniu że mój pomysł jest dobry. Znalazłam moje priorytety. Nie było to tylko jednorazowe uczucie w ciągu współpracy. Czuję się pozytywnie naładowana pomysłami cały czas. Uważam, że szczególnie kobiety potrzebują takich sesji, żeby odblokować swój potencjał.

Ola

Masz pytania?