JAK SKUTECZNIE PRACOWAĆ Z PODŚWIADOMOŚCIĄ.

 Transformacja kodów podświadomości autorską metodą De Prado.

Więcej o możliwych formach współpracy indywidualnej.

Podświadome kody 

Nasza świadomość zmienia się w przeciągu życia a podświadomość najczęściej nie jest aktualizowana. Mogło być tak, że Twoja mama często mówiła do Ciebie w dzieciństwie: „Kocham Cię, bo tak ładnie posprzątałaś”, albo słyszałaś „Jaka moja córka jest kochana. Ona same 5 w szkole dostaje”. Na pozór mogłoby się wydawać, że to nic takiego, ale podświadomość zakodowała sobie pewne połączenia – jak coś robię dobrze to mnie kochają, to zasługuje na miłość.

Teraz, kiedy powtarzasz sobie afirmację „Jestem miłością” dzień po dniu to Twoja podświadomość wciąż ma w sobie tamten obraz miłości – zależny od Twojego zachowania. On nie został stamtąd wydobyty- chyba że brałaś udział w sesjach coachingowych, psychoterapiach, hipnozach itp. W wyniku powtarzania afirmacji, w podświadomości znajdują się 2 przeciwstawne zdania i może pojawić się uczucie, że bardzo chcesz zmienić sposób swojego odczuwania i reagowania, ale wciąż coś Cię powstrzymuje… Może pojawiać się rozczarowanie, smutek, niezadowolenie, a nawet odejście od rozwoju osobistego, bo przecież on nic nie daje…

Możesz powiedzieć- ale ja na poziomie umysłu świadomego chcę to przekonanie, że jestem miłością! Niestety, umysł świadomy tylko w ok 10% ma wpływ na nasze emocje, zachowanie, życie… Reszta to podświadomość. To właśnie w podświadomości znajduje się większość naszych myśli, uczuć i motywacji.

Na początku moje metody pracy z podświadomością wzbogaciłam o dekodykę. W pewnym stopniu pomagała oczyścić podświadomość z tego, co już nie służy i zaprosić elementy wspierające. Po takich sesjach kobiety czuły się lżejsze i łatwiej im było uwalniać zakopane gdzieś w środku emocje.

Rok później przyszło do mnie coś jeszcze. Metoda RTT stworzona przez Marisę Peer.

W tej metodzie wchodzi się w stan głębokiego relaksu dzięki czemu jest możliwość połączenia się z umysłem podświadomym. Sesja polega na rozmowie właśnie z podświadomością. Jesteśmy przez nią zabierani do istotnych momentów życiowych, które miały wpływ na dany aspekt naszego życia: pieniądze, miłość, zdrowie, poczucie własnej wartości itp. Ważny jest tu fakt, że jest to rozmowa, bo dzięki odpowiednio zadanym pytaniom jesteśmy w stanie dojść głębiej- do tej nieuświadomionej części podświadomości. Za jednym razem dzieje się też pozytywne przeprogramowanie. Nagranie z pozytywnym przeprogramowaniem odsłuchuje się potem przez kolejne 21 dni.

W mojej autorskiej Metodzie De Prado łączę elementy RTT z dekodyką i wizualizacją (nazywaną slajdem docelowym w fizyce kwantowej). Z doświadczenia wiem, że takie połączenie wzmacnia  efekt sesji i daje najbardziej spektakularne efekty.

Więcej o mojej metodzie posłuchasz w TYM PODCAŚCIE.

 

Opinie o

Transformacji Kodów Podświadomości Metodą De Prado:

Spotkanie z Justyną było dla mnie niesamowitym doświadczeniem . Korzystałam już wcześniej z różnych rodzajów sesji zarówno psychologicznych jak i duchowych , ale tylko sesja z Justyną zrobiła na mnie takie wrażenie i przyniosła niespodziewaną reakcje mojego ciała. Dodatkowo jeszcze skomponowana medytacja specjalnie dla mnie, która pomaga mi „utrwalić” efekty sesji – to jest sztos. Na pewno chce kolejnych spotkań bo widzę że dają efekt.

Patrycja

Zaskoczeniem były reakcje, które miałam z ciała i to w jak innej perspektywie widziałam dane sytuacje. Z pewnością było to wypchnięte ze świadomego postrzegania/ odczuwania przywołanych obrazów. Wartościowym było poczucie jak łatwe z perspektywy rodzica sytuacje mogą być trudne dla dziecka i jak powstają głęboko sięgające przekonania.
Co do skuteczności – po 4 godzinach od zakończenia sesji dostałam wstępną propozycje zawodową w zakresie jakiego dotyczyła sesja. Sam fakt pojawienia się tej rozmowy był niesamowity.
Edyta

Od czasu sesji z podświadomością, mam tylko piękne, albo co najmniej przyjemne sny. Takie jakby kojące. Ostatnio zadbałam o siebie, daję sobie więcej przyjemności i troski i pozwalam sobie na przyjmowanie opieki od mojego męża. Piję herbatę w pięknej filiżance, codziennie medytuję, jestem bardziej samoświadoma. Pierwszego dnia po sesji z podświadomością poczułam jakbym chciała siebie rozpieszczać. Czuję, że zasługuję na dobre traktowanie.
Halina

Sesja z Justyną  jest niesamowita i wyjątkowa.Przedtem nigdy nie miałam  takiego rodzaju  doświadczenia. W trakcie sesji  od razu wchodzimy w sedno problemu,bez zbędnego  tracenia czasu na wieloletnie doszukiwanie się przyczyn na poziomie świadomym. Byłam świadoma niektórych zdarzeń z przeszłości, pamiętałam je, ale nie wiedziałam jaki program podświadomość zakododowała w wyniku tego wydarzenia.Trzeba było sięgnąć głębiej pod górę lodową i zobaczyć co tak naprawdę wydarzyło się na poziomie mentalnym, jak zostało przypieczętowane. I to doskonale robi Justyna, z wyczuciem, delikatnością, zaopiekowaniem i w poczuciu bezpieczeństwa. Polecam ♥️
Dala

Jeśli ciekawi Cię, w jaki sposób Metoda De Prado może pomóc Tobie – napisz do mnie. Przyjrzymy się Twojej sytuacji!

4 + 9 =

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości zjednuję DUSZĘ i UMYSŁ. To dzięki temu możliwe jest wyraźne postrzeganie przekazów duszy i realizowanie ich w rzeczywistości.

Pomogę Ci odbierać i urzeczywistniać informacje z przestrzeni duszy, by wejść na ścieżkę spełnienia i codzienne żyć w zgodzie ze sobą. Wtedy spokój, spójność, ukojenie, pewność i zaufanie staną się tym, czego doświadczasz na co dzień.

Prowadzę sesje coachingowe sięgające duszy. Stosuję autorską metodę transformacji kodów podświadomości, by cały umysł wspierał, a nie ograniczał. Korzystam z mądrości Kronik Akaszy dla siebie i uczę innych jak łączyć się z tą przestrzenią na własne potrzeby.

Pomogę Ci żyć w zgodzie z przekazami własnej duszy – wtedy szeroko rozumiana obfitość stanie się Twoim stanem naturalnym.