JAK SKUTECZNIE PRACOWAĆ Z PODŚWIADOMOŚCIĄ.

Regresywna transformacja kodów podświadomości.

 

Więcej o możliwych formach współpracy indywidualnej.

Podświadome kody 

Nasza świadomość zmienia się w przeciągu życia a podświadomość najczęściej nie jest aktualizowana. Mogło być tak, że Twoja mama często mówiła do Ciebie w dzieciństwie: „Kocham Cię, bo tak ładnie posprzątałaś”, albo słyszałaś „Jaka moja córka jest kochana. Ona same 5 w szkole dostaje”. Na pozór mogłoby się wydawać, że to nic takiego, ale podświadomość zakodowała sobie pewne połączenia – jak coś robię dobrze to mnie kochają, to zasługuje na miłość.

Teraz, kiedy powtarzasz sobie afirmację „Jestem miłością” dzień po dniu to Twoja podświadomość wciąż ma w sobie tamten obraz miłości – zależny od Twojego zachowania. On nie został stamtąd wydobyty- chyba że brałaś udział w sesjach coachingowych, psychoterapiach, hipnozach itp. W wyniku powtarzania afirmacji, w podświadomości znajdują się 2 przeciwstawne zdania i może pojawić się uczucie, że bardzo chcesz zmienić sposób swojego odczuwania i reagowania, ale wciąż coś Cię powstrzymuje… Może pojawiać się rozczarowanie, smutek, niezadowolenie, a nawet odejście od rozwoju osobistego, bo przecież on nic nie daje…

Możesz powiedzieć- ale ja na poziomie umysłu świadomego chcę to przekonanie, że jestem miłością! Niestety, umysł świadomy tylko w ok 10% ma wpływ na nasze emocje, zachowanie, życie… Reszta to podświadomość. To właśnie w podświadomości znajduje się większość naszych myśli, uczuć i motywacji.

Na początku moje metody pracy z podświadomością wzbogaciłam o dekodykę. W pewnym stopniu pomagała oczyścić podświadomość z tego, co już nie służy i zaprosić elementy wspierające. Po takich sesjach kobiety czuły się lżejsze i łatwiej im było uwalniać zakopane gdzieś w środku emocje.

Rok później przyszło do mnie coś jeszcze. Metoda RTT stworzona przez Marisę Peer.

W tej metodzie wchodzi się w stan głębokiego relaksu dzięki czemu jest możliwość połączenia się z umysłem podświadomym. Sesja polega na rozmowie właśnie z podświadomością. Jesteśmy przez nią zabierani do istotnych momentów życiowych, które miały wpływ na dany aspekt naszego życia: pieniądze, miłość, zdrowie, poczucie własnej wartości itp. Ważny jest tu fakt, że jest to rozmowa, bo dzięki odpowiednio zadanym pytaniom jesteśmy w stanie dojść głębiej- do tej nieuświadomionej części podświadomości. Za jednym razem dzieje się też pozytywne przeprogramowanie. Nagranie z pozytywnym przeprogramowaniem odsłuchuje się potem przez kolejne 21 dni.

W mojej autorskiej metodzie „Regresywna transformacja kodów podświadomości” łączę elementy RTT z dekodyką i wizualizacją (nazywaną slajdem docelowym w fizyce kwantowej). Z doświadczenia wiem, że takie połączenie wzmacnia  efekt sesji i daje najbardziej spektakularne efekty.

Opinie o

„podświadomych kodach obfitości”

Spotkanie z Justyną było dla mnie niesamowitym doświadczeniem . Korzystałam już wcześniej z różnych rodzajów sesji zarówno psychologicznych jak i duchowych , ale tylko sesja z Justyną zrobiła na mnie takie wrażenie i przyniosła niespodziewaną reakcje mojego ciała. Dodatkowo jeszcze skomponowana medytacja specjalnie dla mnie, która pomaga mi „utrwalić” efekty sesji – to jest sztos. Na pewno chce kolejnych spotkań bo widzę że dają efekt.

Patrycja

Jeśli ciekawi Cię, w jaki sposób metoda „Podświadome kody obfitości” może pomóc Tobie – napisz do mnie. Przyjrzymy się Twojej sytuacji!

9 + 5 =

 

Justyna De Prado

W Wytwórni Obfitości pomagam kobietom stworzyć sprzyjające warunki do przypływu dobrobytu.

Łączę coaching, psychologię ajurwedyjską, dekodykę i fizykę kwantową. Tworzę medytacje szyte na miarę i wykorzystuję narzędzia do pracy z podświadomością.

Z doświadczenia wiem, że takie połączenie metod i technik daje najbardziej zaskakujące i satysfakcjonujące efekty.

Dzięki temu coraz więcej kobiet uwalnia się od trzymających je ograniczeń i pozwala płynąć obfitości we wszystkich dziedzinach swojego życia.