Żyjemy w niezwykłych czasach dla Polski, niezwykłych dla Ziemii, niezwykłych dla ludzkości.

Nie będę wchodzić tu w wizje dlaczego, jak i po co to się dzieje, bo dziś pragnę poruszyć temat emocji. To one – bardziej niż to,co dzieje się dookoła, decydują o tym jak się dziś czujesz i jaka będzie Twoja kondycja i energia przez kolejne dni, tygodnie, miesiące.

W tym miejscu warto przypomnieć zasadę prawa przyciągania.

Niezależnie od tego, czy czujesz złość, nienawiść, lęk, miłość, szczęście, czy wdzięczność – dostajesz jeszcze więcej sytuacji, które tę konkretną, odczuwaną przez Ciebie emocję wzmacniają.

Im emocje mają większą energię, tym większy zostawiają ślad w naszym umyśle (głównie podświadomości) i całym ciele.

Co więc dzieje się, kiedy natężenie trudnej dla nas emocji jest bardzo duże?

Często nieświadomie, by sobie pomóc, uruchamiamy mechanizmy „spychania” uczuć i myśli do zakamarków naszej podświadomości. Chcemy zmniejszyć trochę ich wagę, bo boimy się, że tego nie „ogarniemy”. Mamy przy tym nadzieję, że one po prostu znikną, rozpłyną się. (To wszystko dzieje się poza naszym świadomym umysłem, więc najpewniej nie zauważasz tego mechanizmu na co dzień).

Czy one znikają? Nie. Przenikają przez wszystkie części naszego ciała i przypominają o sobie w konkretnych momentach życia i być może zamiast:

– iść prosto do celu, kręcisz się w kółko

– zachowywać się w pożądany przez siebie sposób, robisz coś innego

– czuć się tak jak pragniesz, odczuwasz lęk, niepokój, zwątpienie, niepewność.

Pisząc o tym, moją intencją nie jest namówić Cię do unikania silnych emocji. Czasem to właśnie intensywne uczucia są w stanie pobudzić do działania, do zmian w nas samych.

Chodzi o to, by mieć świadomość wszystkich uczuć, które do Ciebie dochodzą. By je zauważyć, poczuć, a następnie uwolnić.

Każdy ma swój sposób na uwalnianie emocji. Od płaczu, rozmowy na ten temat, histerycznego śmiechu, aż po bicie talerzy. Ważne, żebyś znalazła to, co przemawia do Ciebie, co przyniesie Ci ulgę.

Teraz  jest również niezwykle właściwy czas na zajęcie się tymi zakopanymi, zepchniętymi, schowanymi emocjami sprzed miesiący i lat. Nie uwolnione, będą bowiem wzmacniały to, co odczuwasz w teraźniejszości. Np. lęk i zwątpienie odczuwane teraz może odpalić pokłady lęku zepchnięte na bok lata temu i wszystko razem uderzy Cię z obezwładniającą siłą.

Jest wiele metod pracy z podświadomością i informacjami tam „wgranymi”. Duża ich część odbywa się dzięki wsparciu drugiej osoby, która umie profesjonalnie wyłapać często subtelne przekazy płynące z podświadomości.

Jest też kilka narzędzi, które możesz wykorzystać sama.

Wizualizacja oczyszczająca jest jedną z nich. Usuwa ograniczające kody, blokady i schematy. Działa na poziomie podświadomości przez co również wpływa na poziom emocjonalny i fizyczny (bo nasze emocje pochodzą z interpretacji faktów, a fakty interpretujemy przepuszczając je przez siatkę opinii i podświadomych przekonań).

Może nie wystarczyć zrobienie tej wizualizaji jeden raz, by poczuć ulgę, a może właśnie ten jeden raz da Ci ogromne odczuwalne rezultaty. Wszystko zależy od tego jak mocno trzyma to, co zakodowane i jak bardzo pozwolisz sobie na zaufanie, że to pomoże.

Wizualizację znajdziesz tu: https://tiny.pl/7nl3x

Zapraszam Cię również na konsultację wstępną, gdzie przyjrzymy się Twojej sytuacji i pokażę Ci kroki, które możesz podjąć, by mieć więcej obfitości w życiu: https://wytworniaobfitosci.pl/index.php/wstepna-konsultacja/

Życzę Ci obfitości!