Ajjj, dzieje się dzieje na świecie.
Na brak zmienności nie możemy narzekać 😉
Jak się czujesz w obliczu tych dość niecodziennych okoliczności?
U mnie już od dłuższego czasu wewnętrzny spokój i zgoda. Miałam jednak 2 dni dużego niepokoju. Niepokoju spowodowanego głównie zbyt dużym natężeniem negatywnych informacji, którymi się otoczyłam. Przez chwilę, troche bezwiednie, podłączyłam się do „źródła negatywnej mocy”.
Wraz ze spokojem przyszedł do mnie zupełnie inny obraz tego, co się właśnie wydarza. Poczułam wdzięczność za te chwile, które spędzam z rodziną (choć jest to dla mnie ogromna próba cierpliwości), za nowe miejsca do spacerów w dzikiej naturze, za brak centrów handlowych, ograniczenie wydawania pieniędzy i zatrzymanie nakręcania potrzeb.
Z dużym dystansem i ufnością patrzę jak zaczynają chwiać się te wszystkie systemy stworzone przez ostatnie dziesięciolecia. Systemy nakręcane energią męską nastawioną na zarabianie, osiąganie i zdobywanie. Wraz z osłabieniem wpływu
energii męskiej, więcej przestrzeni robi się na tę żeńską. Współpraca, troska o planetę, kontakt z intuicją i działanie z serca ma teraz bardziej sprzyjające warunki do rozkwitania.
Dążymy do naturalnej równowagi.

Korzystając z tych sprzyjających warunków do łączenia się ze swoją „wewnętrzną mocą”, chciałabym zaprosić Cię na warsztat on-line „Przyciągnij do siebie obfitość”. Przeprowadzę go jako transmisja live na grupie na facebooku.
Jeśli chcesz, możesz dołączyć do tej grupy już dziś klikając TUTAJ.
Będzie o sposobach na zwiększanie dobrobytu, blokadach w przepływie obfitości i o zamówieniach do Wszechświata 🙂

Z całego serca Cię zapraszam!

Justyna