Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo  trudnym czasem. Najśmieszniejsze jest to, że sama sobie taki los zszykowałam 🙂 Postawiłam sobie bardzo wysoką poprzeczkę jeśli chodzi o rozwój biznesu. „Na spokojnie” – to było moje podstawowe założenie, które niestety przy końcowym etapie nie miało racji bytu…
Wszystko po to, żeby na początku maja móc przeprowadzić wartościowy i motywujący webinar „Twój talent. Odkryj go.”

Tak bardzo nastawiłam się na działanie i zrealizowanie planu krok po kroku, że nie dopuściłam do głosu uczuć i intuicji. Po prostu robiłam wszystko w sposób, którego nauczyłam się od tych, którzy są bardziej doświadczeni i przez to „mądrzejsi” w działaniach on-line.

No i co?
Jeśli byłaś na webinarze i wcześniej mnie nie znałaś, to może stwierdziłaś, że było ok (cudownie, jeśli pomogłam Ci odkryć talenty i zainspirowałam do dalszego działania). Jeśli jednak znasz mnie już trochę, to mogłaś zauważyć, że to nie do końca był mój styl działania. Ja też to stwierdziłam jak opadła mi adrenalina 😉 Poczułam w sobie jakiś zgrzyt. Wiele dni minęło zanim byłam w stanie zwolnić tempo po to, by poczuć. Poczuć co tak naprawdę w tym całym biznesie jest moje, a co jest z zewnątrz i całkowicie do mnie nie pasuje.

To czemu nie zrobiłaś webinaru według tego, co jest Twoje i dzięki temu autentyczne? – zapytała mnie koleżanka?

Jeśli robisz coś w życiu po raz pierwszy, to często jeszcze nie wiesz co jest Twoje, a co nie. To dlatego tak trudno jest podjąć decyzję o wyjściu ze strefy komfortu – bo nie wiesz jak tam jest, co Cię tam spotka i czy wyjdziesz z tego cała.

W ostatnim czasie wyszłam tak daleko, że swoją strefę komfortu zgubiłam z pola widzenia. Z tej perspektywy wiem, że dwa poniższe zdania są bardzo prawdziwe. Potrafią one też dać ogromne wsparcie, kiedy zastanawiasz się: „Czemu właśnie mi się to przytrafia 🙁 ”.

Oto one:
Wszystko, co się wydarza w moim życiu, działa na moją korzyść.
Liczy się droga do celu, nie samo jego osiągnięcie.

Na zakończenie –  NARZĘDZIOWNIK SPEŁNIENIA. Jeśli nie dostałaś maila z hasłem dostępu, to KLIKNIJ TUTAJ
Na ten moment jest tam lista przekonań ograniczających, motywacyjna check-lista oraz nagranie, które przeprowadzi Cię przez tworzenie wizji.
Wszystko po to, żebyś samodzielnie mogła przygotować się do wyjścia ze strefy komfortu. Narzędziownik tworzę z myślą o Tobie, więc jeśli jest coś, co chciałabyś tam zobaczyć, to daj znać. Co jakiś czas będę wrzucać coś nowego.

Miłego korzystania!