Happylife coaching
Tak chcę żyć!

No i mamy lato w pełni 🙂 Lato to czas, kiedy części z nas spełnia się marzenie o odpoczynku, dalekich podróżach, błogim lenistwie…

No właśnie, o czym marzysz?

Masz nieskończoną liczbę marzeń, a może masz ich bardzo niewiele?

Dziś chciałabym zaproponować Ci zrobienie czegoś, co przybliży Cię do realizacji Twoich pragnień.

Jest to super przyjemne zadanie. Możesz je wykonać samemu, lub potraktować jako świetną zabawę w trakcie spotkania z przyjaciółmi.

Proponuję Ci zrobienie Twojej mapy marzeń.

CO TO JEST?

Mapa marzeń to narzędzie rozwojowe, które pozwala nam najpierw uświadomić sobie jakie mamy marzenia i cele, a potem je sobie zwizualizować.

JAK TO SIĘ ROBI?

Weź  duży arkusz papieru, klej, nożyczki i kilka czasopism. Najlepiej, żeby były to takie czasopisma, które lubisz czytać, mówiące o rzeczach, które Cię interesują. Przeglądając je, wybierasz obrazki, słowa, afirmacje, które obrazują to, o czym marzysz. Czasem wystarczy jedno słowo, które mówi wszystko. Następnie przyklejasz je na arkusz papieru, dzieląc przestrzeń na 9 części.

BOGACTWO
PIENIĄDZE
POMYŚLNOŚĆ
SŁAWA
SZACUNEK
POZYCJA
MIŁOŚĆ
ZWIĄZEK
SEKS
RODZINA
ZDROWIE
AUTORYTETY
ENERGIA ŻYCIOWA
POZYTYWNE MYŚLENIE
POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
DZIECI
KREATYWNOŚĆ
PASJE
WIEDZA
ROZWÓJ OSOBISTY
MĄDROŚĆ
KARIERA
PRACA
MISJA
PRZYJACIELE
PODRÓŻE
KLIENCI

CO POTEM?

Naszą mapę marzeń powinniśmy widzieć codziennie. Możemy ją powiesić w widocznym miejscu, używać jako podkładkę na biurko lub jej pomniejszoną wersję nosić w portfelu lub kalendarzu. Bardzo ważne jest, aby stykać się z nią codziennie.

CO TO DAJE?

Mówi się, ze mapa marzeń to takie zamówienie, które wysyłamy do wszechświata i potem czekamy na spełnienie 🙂

Tyle, ze nie czekamy z założonymi rękoma. Dzięki temu, ze zwizualizujemy i nazwiemy nasze marzenia, nasz umysł będzie wiedział jak wykorzystać okazje, które daje nam życie, by przybliżyć się do spełnienia marzenia.

Ja moją mapę już mam – jej zdjęcie trzymam w kalendarzu. Patrzę na to zdjęcie codziennie i obserwuję jak spełniają się moje marzenia:)

Tobie też życzę spełnienia marzeń!