PODZIWIAM CIĘ!
Tak, właśnie CIEBIE podziwiam 🙂

Bo jeśli czytasz moje teksty, to znaczy, że jesteś osobą, która chce się rozwijać, która zdobywa nową wiedzę i dzięki temu dowiaduje się więcej o sobie. A wiedząc więcej, jesteś w stanie dążyć do zawodowej satysfakcji, spełnienia finansowego, lepszej organizacji czasu, uważniejszego życia i do czegokolwiek jeszcze chcesz. Nie każdy tak ma… Jest wiele ludzi, którzy przyjmują biernie to, co daje im życie i nie wkładają wysiłku, by zacząć coś zmieniać. Dlatego bardzo cieszę się, że ze mną jesteś.

Ja też lubię dowiadywać się nowych rzeczy. Żeby sobie to umożliwić staram się rezerwować na to czas (raz w tygodniu organizuję sobie ok 1-1,5 godz) i pieniądze (co miesiąc odkładam 50 zł do oddzielnej koperty). W tym czasie biorę udział w ciekawych webinarach, odsłuchuję podcasty na interesujące mnie tematy, czytam książki itp. Za odłożone pieniądze od czasu do czasu kupuję jakąś coachingową książkę, albo biorę udział w płatnym kursie.

Bardzo polecam Wam traktowanie wydatków na samorozwój jako stały miesięczny koszt. Jest to pewnego rodzaju inwestycja. Jeden z kursów, który ukończyłam, umożliwił mi zwiększenie moich zarobków i oszczędności. Kolejny – pozwolił mi zacząć pracować w moim wymarzonym zawodzie. Pieniądze wydane na samorozwój traktuję jako najlepszą w życiu inwestycję:)
Tobie też tego życzę.