No i mamy lato!!! Choć jak na razie bardziej przypomina ono jesień…
Jeśli potrzebujesz pogodowego pokrzepienia, zerknij do mojego wpisu sprzed 2 miesięcy, w domyśle zmieniając tytuł na: „Jak przetrwać polskie lato i doczekać pięknej- podobno -jesieni”;) Znajdziesz go tutaj.

Dzięki „akcji” darmowych konsultacji, kilka osób ruszyło w wakacje ze swoimi procesami coachingowymi z postanowieniem wprowadzenia w życie wspaniałych zmian. Dopomagam im w tym z całych sił i trzymam za nich kciuki.

Ja również postanowiłam wykorzystać fakt, że latem mam więcej czasu (posiadanie męża- nauczyciela pokazuje teraz swoje dobre strony). Już po wakacjach ukaże się nowa odsłona strony internetowej www.happylifecoaching.pl 🙂 Jeśli wena twórcza mi dopomoże, to również pod koniec roku dostępny będzie coachingowy kurs on-line 🙂

Bardzo jestem ciekawa jak Ty spędzasz ten letni czas!
Niezależnie od tego gdzie teraz jesteś, niezależnie od tego czy już skończyłaś urlop, czy dopiero się gdzieś wybierasz i niezależnie od tego jak wyglądają Twoje letnie dni… chciałabym Ci zaproponować wprowadzenie do Twojego życia czegoś, co sprawi, że będziesz wstawać z łóżka szczęśliwsza. Lato jest wspaniałym czasem żeby zacząć-  jesienią sobie za to podziękujesz 🙂

A o co dokładnie chodzi? Wystarczy, że każdego dnia obudzisz się 2 minuty wcześniej niż zwykle i poświęcisz ten czas na leżenie w łóżku… Super perspektywa, prawda?;) Przez te 2 minuty nie chodzi jednak tylko o to, by leżeć i gapić się w sufit, ale pomyśleć o tym co pięknego/ przyjemnego/ radosnego czeka Cię danego dnia. Gdzie poszukasz przyjemności? Co takiego możesz zrobić, co Ci się spodoba?
Nie jest to trudne, biorąc pod uwagę, że może być to np. zjedzenie pysznego obiadu, oglądnięcie fajnego filmu wieczorem, znalezienie czasu na poczytanie książki, telefon do koleżanki, do której dawno chciałaś zadzwonić… pomyśl, co możesz zrobić, żeby Twój dzień był po prostu przyjemny.

Bo szczęście tworzą właśnie codzienne momenty. To z nich składa się całe nasze życie. Dzięki tej codziennej praktyce masz ogromny wpływ na te momenty, a co za tym idzie, na swoje życie.

Życzę Ci wielu pozytywnych porannych myśli!