Przyciągasz do siebie to, o czym myślisz i dokładnie to, w co wierzysz. Tak właśnie działa prawo przyciągania 🙂

Co chcesz osiągnąć w życiu? Jaka chcesz być? Czego dokonać? Jak chcesz się czuć?
Cokolwiek odpowiesz, bądź przekonana, że TO osiągniesz, że TAKA będziesz, że TEGO dokonasz i że właśnie TAK będziesz się czuć.

Wystarczy podjąć decyzję? – możesz zapytać. To przecież banalnie proste…

By decyzja ta miała siłę przyciągania, musi być spełniony jeden bardzo ważny warunek – WIARA. Wiara, czyli Twoje silne wewnętrzne przekonanie, że wersja życia, którą tworzysz w swojej wyobraźni, stanie się rzeczywistością, że tego dokonasz.

Wypróbowałam to na sobie – to naprawdę tak działa 🙂
Chcesz poznać moją decyzję i to, jak pracowałam nad tym, by uwierzyć? Na początku po prostu bardzo mocno chciałam…

Bycie praktykującym coachem nie jest łatwe. Dobrze o tym wiedziałam już w trakcie studiów coachingowych. Przejście od dyplomu do aktywności w tym zawodzie kojarzyło mi się z labiryntem pełnym skomplikowanych przeszkód. Bardzo chciałam znaleźć się po drugiej stronie tego labiryntu, gdzie oczyma wyobraźni widziałam piękne widoki, słońce, radość i wolność.”Byłabym tam bardzo szczęśliwa”- myślałam.
Labirynt stojący na mojej drodze przerażał mnie na tyle, że zdecydowałam się zatrudnić przewodnika, który pokazałby mi właściwą drogę do wyjścia. I tak, wraz z Małgorzatą Żukowską (prosperujjakocoach.pl) i kilkoma wspaniałymi towarzyszkami podróży, ruszyłam w kilkumiesięczną wyprawę na drugą stronę labiryntu.
Jeszcze przed wejściem do labiryntu nasz przewodnik polecił nam podjąć decyzję i w nią uwierzyć. Było to bardzo istotne, by z wystarczającą siłą pokonywać poszczególne przeszkody, rozproszone po labiryncie.
Po kilku zapisanych stronach i kilku „ostatecznych” wersjach moja decyzja brzmiała:
„Będę spełnionym, cieszącym się powodzeniem coachem, który pomaga ludziom w zmianie na lepsze. Dzięki temu będę robić to, co kocham i żyć tak, jak chcę”.
Pod tą decyzją wypisałam listę powodów „ Dlaczego osiągnę sukces” i codziennie starałam się ją uzupełniać.
Jestem już po drugiej stronie labiryntu. Nie weszłam jeszcze na szczyty wysokich gór, które widzę na horyzoncie, ale wiem, że jestem na drodze, która mnie na nie zaprowadzi.

Mam nadzieję, że moja historia choć trochę Cię zainspiruje- podejmiesz decyzję i zrobisz kroki, by w nią uwierzyć.

Co warto wiedzieć na temat motywującej decyzji oraz wiary we własny sukces:
–  decyzja zawiera w sobie emocję (w moim przypadku: pomoc, kocham, chcę)
– decyzja jest tak sformułowana, że pomaga Ci iść dalej, nawet wtedy, gdy nie jest to łatwe (porusza istotne dla Ciebie sprawy i wartości)
– codzienny kontakt z decyzją i powodami, dla których osiągniesz sukces, jest jak trening dla umysłu, który po którymś razie automatycznie przywołuje te ważne dla Ciebie myśli (ja lubiłam czytać moje notatki przed snem).

Z perspektywy osoby, która przeszła na drugą stronę „labiryntu” z całego serca życzę Ci, byś podjęła decyzję i uwierzyła!