Już nie mogę doczekać się Świąt Bożego Narodzenia! A w szczególności Wigilii 🙂

Nie zawsze tak było. Tego roku, kiedy zabrakło mojego Dziadka, Święta wydawały mi się smutne i nudne. Bez sensu było to otaczające mnie szaleństwo świąteczne, a potem po prostu siedzenie przy stole…

Pamiętam, że rok później moja Babcia przygotowała dla każdego z nas opaski na głowę z przyklejonymi obrazkami: z choinką, z gwiazdą, św. Mikołajem i zrobiliśmy sobie z nimi śmieszną sesję zdjęciową.

Wtedy zrozumiałam, że bardzo dużo zależy od naszego nastawienia. Możemy widzieć czas świąteczny, tak jak ja widziałam go tamtego roku- jedynie jako szalony okres korków przy galeriach handlowych,  kupowania prezentów, sprzątania i gotowania. Ale możemy też wykorzystać magię, któtą te dni z sobą niosą i przeżyć wyjątkowe chwile z bliskimi nam osobami.

Czy i Tobie zależy na tym, by nadchodzące dni wykorzystać na wprowadzenie się w prawdziwy świąteczny nastrój? Chcesz poczuć coś wyjątkowego, jak wtedy gdy byłaś dzieckiem i z niecierpliwością odliczałaś dni do Wigilii?

Zaglądnij jutro na stronę Happylife Coaching na Facebooku: www.facebook.com/happylifecoachingpl
Już jutro pokaże się tam pierwsze z siedmiu świątecznych zadań. Wykonanie każdego z nich zajmie Ci mniej niż 5 minut dziennie, a satysfakcja gwarantowana 🙂

Życzę Ci prawdziwie magicznych Świąt!